Orijinal Call of Duty 4'e Patch Yüklemek

LaNceLoT

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. D&R'dan kutulu şeklinde Call of Duty 4 satın aldım. Oyun haliyle 1.0 sürümünde.
Oyunu 1.7'ye güncellemek istiyorum fakat orijinal kodla kullandığım için banlanma ihitmaline karşı internette ki sitelerden direk indirip yüklemeye çekiniyorum. Steam'e eklemeyi denedim fakat ilginç bir şekilde kodu kabul etmiyor. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Call of Duty 4 çok eski bir oyun. Ben güncellemeleri teker teker indirip interneten CD key alıp aktif etmiştim ve o şekilde oynuyordum. Crack atmadığın sürece güncellemeleri manuel olarak yapmanda bir sorun olmaz sanırım. GOG gibi ünlü bir oyun satış firması bile The Witcher 3 gibi bir oyunun güncellemelerini teker teker veriyor. :)

Öncelikle teşekkürler. Oyunu yüklerken cd keyi kullandım. Epey bir süredir de oynuyorum. Yine de manuel yapsam sıkıntı olmaz mi diyorsunuz? Yani yeni bir cd key sorma durumu olur mu?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı