Orijinal Dark Souls 2 oynanış videosu var mı?

bilmemem

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Dark Souls 2'nin YouTube'da sadece 400 TL'lik bir versiyonunun videoları var ama orijinal 60 TL'ye düşmüş versiyonunun oynanış versiyonunu bulamadım. Grafikleri oynanışı vs. çok mu leş, bir video var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynanış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı haltın laciverti desek yeridir. Sadece 400TL'lik versiyonda bir kaç ekleme yüzünden oyun daha zor sayılır.

Oynanış namına neredeyse hiç fark yok, iki sürüm arasında en büyük fark düşman dizilimleri ve eşyaların yerleri. Vanilla yani orijinal sürüm, SoftFS sürümden çok daha kolay SoftFS sürüm daha zor ancak bu zorluğu iyi anlamda söyleyemeyeceğim. Oyunun tüm zorluk anlayışı üstünüze normalden fazla düşman yollamak üzerine kurulu. Hala adil bir zorluk bu üstesinden gelinmeyecek bir şey yok ancak keyifli bir zorluk değil.

Sırf bu sebepten dolayı Vanilla sürümü daha çok seviyorum. Zorlandığım ve beceremediğim için bunu söylediğimi düşünenler olacaktır SoftFS sürümde başarımları fulledim ve bunu yapmış olmak için oyunu 3 kez bitirmiş olmak gerekiyor. Oyun çok über süper zor değil sadece zorluğu keyifli değil demek istediğim o.

Yani oyun ilk souls oyunlarından grafik anlamında bir şey bekleme. Bu oyunu en iyi yani çok iyi bölüm tasarımları var ama diğer souls oyunlarına nazaran bosslar tasarımları kötü ama eğlenceli bir oyun ve Dark Souls 1 ve 3'ten daha uzun DLC'leri de sayarsak.

Eğer souls oyunları hiç oynamadıysan Dark Souls 3'ten başla ve 3-2-1 diye tersten oyna hikaye zaten bağlı değil birbirine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani oyun ilk souls oyunlarından grafik anlamında bir şey bekleme. Bu oyunu en iyi yani çok iyi bölüm tasarımları var ama diğer souls oyunlarına nazaran bosslar tasarımları kötü ama eğlenceli bir oyun ve Dark Souls 1 ve 3'ten daha uzun DLC'leri de sayarsak.

Eğer souls oyunları hiç oynamadıysan Dark Souls 3'ten başla ve 3-2-1 diye tersten oyna hikaye zaten bağlı değil birbirine.
Hikaye gayette bağlantılı. Lakin oyunu oynayanların çok az bir kısmı bunun farkında.

Hikaye gayette bağlantılı. Lakin oyunu oynayanların çok az bir kısmı bunun farkında.
Hocam sürekli bunu söyleyip duruyorlar ve ilk kez oynamayı düşünen insanları yanlış yönlendiriyorlar. Dark souls 3'ün birçok noktasında dark souls 1 göndermeleri var veya direkt o bölgeler var örnek olarak anor londo verilebilir.
Dark souls 2 ucuz olduğu için ilk dark souls 2 ile başlamanız bir sorun yaratacağını düşünmüyorum. Hikaye bazı noktalarda dark souls 1 ile bağlantılı ama darks souls 2 aynı bölgede geçmediği için çokta sorun olmaz.

Hocam sürekli bunu söyleyip duruyorlar ve ilk kez oynamayı düşünen insanları yanlış yönlendiriyorlar. Dark souls 3'ün birçok noktasında dark souls 1 göndermeleri var veya direkt o bölgeler var örnek olarak anor londo verilebilir.
Dark souls 2 ucuz olduğu için ilk dark souls 2 ile başlamanız bir sorun yaratacağını düşünmüyorum. Hikaye bazı noktalarda dark souls 1 ile bağlantılı ama darks souls 2 aynı bölgede geçmediği için çokta sorun olmaz.

Dark Souls 2, Dark Souls 1 DLC'sinin devamını ve DLC sonundaki olayın evreni nasıl değiştirdiğini anlatıyor. Ana karakter ise ilk oyundaki karakterin yaptığını yapmak istemediği için daha önce kimsenin yapmadıklarını yapmayı amaçlıyor.
Dark Souls lore'una tek oynayışta bu kadar hakim olmak mümkün olmadığı için, direk 2. oyundan başlanabilir.

Hikaye gayet de bağlantılı. Lakin oyunu oynayanların çok az bir kısmı bunun farkında.

Evet bağlantılı ama birbirlerine direk bağlı değiller sadece dünya olarak bağlılar. Hep bir ateş söndü yaksam mı herkesi yenip yaksam mı yakmasam mı olayı var ve tabii bölgelere, karakterlere göndermeler var veya direk karakterler gösteriliyor ama tabii bağlılar yani ama diğer oyunlar kadar değil sadece sırayla oynamasan da çok bir şey kaybetmezsin.

Dark Souls 2, Dark Souls 1 DLC'sinin devamını ve DLC sonundaki olayın evreni nasıl değiştirdiğini anlatıyor. Ana karakter ise ilk oyundaki karakterin yaptığını yapmak istemediği için daha önce kimsenin yapmadıklarını yapmayı amaçlıyor.
Dark Souls lore'una tek oynayışta bu kadar hakim olmak mümkün olmadığı için, direk 2. oyundan başlanabilir.
evet benim asıl demek istediklerimden biri de bu oyunu oynayanların çoğu hikayeyi bu kadar araştırmadıkları için ve oyun direk hikayesini vermediği bizim araştırmamızı istediği için çoğu kişi bakmıyor yani ortalama bir oyuncu için sorun olmaz ama tabii ben dark souls 3'ü oynarken anar londoyu görünce duygulandım hoşuma gitmişti tekrar görmek çok kısa olsa da.

Para olursa oynarım en ucuzu Dark Souls 2 diye onu alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı