Orijinal DS4 nereden bulunur?

Kuatyw

Decapat
Daha fazla  
DualShock4 almaya karar verdim ama internette çok fazla farklı fiyat vs var. 300'e de var 600'e de 1000e de hangisi orijinal bazıları soru cevapta orijinal yazmış ama güvenemiyorum, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC için alacaksan vazgeç bence orijinalleri 1000 TL civarından satılıyor 300-500 TL olanları çakma hep. DualSense daha iyi bir tercih şu an.

DualShock4 almaya karar verdim ama internette çok fazla farklı fiyat vs var. 300'e de var 600'e de 1000e de hangisi orijinal bazıları soru cevapta orijinal yazmış ama güvenemiyorum, ne yapmam lazım?

DS4 yerine DS5 al, aynı fiyatta zaten.

Ya Media Markt, Vatan gibi güvenilir mağazalardan alacaksın ya da Hepsiburada, Amazon gibi yerlerden kendisinin sattığı yani kendi deposundan yolladığı ürünleri alacaksın.

Hepsisony'den de alabilirsin. Resmi distribütördür.

DS4 yerine DS5 al, aynı fiyatta zaten.
PS4 için alıyor olabilir. Ayrıca DS5 diye bir ürün yok. Dual Sense olarak geçiyor.

@Kuatyw Pc için alıyor isen dediği gibi Dual Sense daha mantıklı ve PC ile daha uyumlu.

Ya MediaMarkt, Vatan gibi güvenilir mağazalardan alacaksın ya da Hepsiburada, Amazon gibi yerlerden kendisinin sattığı yani kendi deposundan yolladığı ürünleri alacaksın.

Hepsisony'den de alabilirsin. Resmi distribütördür.

PS4 için alıyor olabilir. Ayrıca DS5 diye bir ürün yok. DualSense olarak geçiyor.

@Kuatyw PC için alıyor isen dediği gibi DualSense daha mantıklı ve PC ile daha uyumlu.

Yine kısaltması aynı oluyor.

Geri
Yukarı