Orijinal Galaxy S4 Bataryası Nereden Bulunur?

semihytm

Decapat
S4 telefonumun bataryası iyice öldü. %50 şarj varken kapanıyor. Batarya alacağım ama hiçbir yerde yok. Samsung canlı destek ile konuşup verdikleri numarayı aradığımda telefonunuzu göndermeniz gerekiyor haricinde sadece batarya satamıyoruz dediler. Bana yakın servis yok. Manisa'daki de kapanmış. Nasıl, nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal değil fakat muadil bir batarya. Bu bataryayı kuzenimde aldı memnun olmuştu sende bir bak derim, yorumları falan okuyabilirsin önerimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul'daki servise kargo ile gönderebilirsin veya muadil bataryalar alabilirsin.
Cihaz kullanımda olduğu için gönderme imkanım yok ama göndermek saçma geldi bana sonuçta ben batarya istiyorum onlar cihazı gönderin biz takıp göndercez diyorlar neyse teşekkür ederim.
Orijinal değil fakat muadil bir batarya. Bu bataryayı kuzenimde aldı memnun olmuştu sende bir bak derim, yorumları falan okuyabilirsin önerimdir.

Yorumun için teşekkürler.Kısa sürede performansını kaybediyor bunlar diye okumuştum.Uzun kullanım yorumu var mı kuzeninizin ve hangi telefona almıştı?

Piyasadaki en orijinale yakın batarya sanırım başka alternatif fikriniz var mı bu tarz kurumsal?

Cihaz kullanımda olduğu için gönderme imkanım yok ama göndermek saçma geldi bana sonuçta ben batarya istiyorum onlar cihazı gönderin biz takıp göndercez diyorlar neyse teşekkür ederim.

Yorumun için teşekkürler.Kısa sürede performansını kaybediyor bunlar diye okumuştum.Uzun kullanım yorumu var mı kuzeninizin ve hangi telefona almıştı?

Piyasadaki en orijinale yakın batarya sanırım başka alternatif fikriniz var mı bu tarz kurumsal?
Babam ve kuzenim aldılar 1 yılını doldurmak üzereler bir sıkıntı çıkmadı.Iphone 6 ve Samsung(Modelini unuttum).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı