Orijinal GTA: SA vs Crack GTA: SA

Yazılım alemi hakkında ne bilgin var da mantıksız diyorsun? Mafia 2 Steam versiyonu var bende, yeni nesil işlemciler için bug dolu. Korsanda sorun olmuyor. Elimde orijinal olmasına rağmen mecbur bir de korsan indiriyoruz virüslü virüslü.

İşte Einstein konuştu. Yazılım aleminde yıllardır tecrübesi olan abimiz. Yazılım aleminde web ve uygulama kodluyorum ve burada da blogum da var zaten sizin gibi boş konuşan boşcular yüzünden forumdan soğudum. Sen orijinalinin korsanından kötü olmasını bir firma için mantıklı buluyorsan senin yazılım alemi bilgin ve ufkun inanılmaz.

Valla ben Steam versiyonunu 1900+ saat oynadım şuan Steam profilimden görebilirsiniz. Gayet oynanabiliyor eğer yeterince üstüne düşersen. Radyolardan silinen şarkılar, Cleo desteğinin önünün kesilmesi gibi şeyler en başta can sıkıcıydı fakat hepsi kısacık işlemlerle hallediliyor. Şahsen ben sırf 10 dakikalık ve sadece tek seferlik bir işlemi yapmaktan kurtulmak için korsan oynamam.
Yazılım alemi hakkında ne bilgin var da mantıksız diyorsun? Mafia 2 Steam versiyonu var bende, yeni nesil işlemciler için bug dolu. Korsanda sorun olmuyor. Elimde orijinal olmasına rağmen mecbur bir de korsan indiriyoruz virüslü virüslü.
Gariptir ki Mafia 2 Classic ve DE oynadım. Hatta DE çıktığı gün alıp başladım ama ben hiçbir sorun yaşamadım. Neyi hedefleyerek yapıyorsunuz bilmiyorum ama sizin gibiler bunları abartıyor, herkes her an sorun yaşıyor gibi davranıyor.

GTA: SA 60 FPS oynayabileceğiniz tek platform PC. Fakat Steam versiyonu 25 FPS çalıştırıyor. Eğer ayarlardan FPS limitleyicisini kapatırsanız düzeliyor ama oyunda sürüyle iğrenç hatalar ortaya çıkıyor. Yanlış değilsem mod yaparak düzeltilebiliyor.
Şimdi baktım da Downgrader modu varmış oyunu bayağı iyi bir hale getiriyormuş.

Son düzenleme:
GTA: SA 60 FPS oynayabileceğiniz tek platform PC. Fakat Steam versiyonu 25 FPS çalıştırıyor. Eğer ayarlardan FPS limitleyicisini kapatırsanız düzeliyor ama oyunda sürüyle iğrenç hatalar ortaya çıkıyor. Yanlış değilsem mod yaparak düzeltilebiliyor.
Şimdi baktım da Downgrader modu varmış oyunu bayağı iyi bir hale getiriyormuş.
Evet. Downgrade etme işlemi hem Steam versiyonuna daha sonradan güncellemelerle gelen hataları düzeltiyor hemde CLEO kütüphanesinin sonsuz modlarına erişmeni sağlıyor. Rockstar nedense CLEO modlarını engellemişti Steam versiyonunda.

İşte Einstein konuştu. Yazılım aleminde yıllardır tecrübesi olan abimiz. Yazılım aleminde web ve uygulama kodluyorum ve burada da blogum da var zaten sizin gibi boş konuşan boşcular yüzünden forumdan soğudum. Sen orijinalinin korsanından kötü olmasını bir firma için mantıklı buluyorsan senin yazılım alemi bilgin ve ufkun inanılmaz.

6 Ağustos 1991 yılında kurulan fosil alt yapıya web kodlamaya devam et. Bloggerlık da 10 sene önce bitti ayrıca.
Korsanların bazıları daha stabil olabiliyor, çünkü adamlar salt oyunu crackliyor. Sonradan güncelleme alan oyunlarda bug olunca oynayamıyorsun stabil şekilde.
Şahsi yorumlarını kendine sakla, burada gerçeklik konuşuyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 Ağustos 1991 yılında kurulan fosil alt yapıya web kodlamaya devam et. Bloggerlık da 10 sene önce bitti ayrıca.
Korsanların bazıları daha stabil olabiliyor, çünkü adamlar salt oyunu crackliyor. Sonradan güncelleme alan oyunlarda bug olunca oynayamıyorsun stabil şekilde.
Şahsi yorumlarını kendine sakla, burada gerçeklik konuşuyoruz.

Geniş yazılım alemi bilgisi hakkındaki bilgilerinin içinde umarım firmaların bugları fixlemek için güncelleme yaptığı bilgisi vardır. Orada mantıksız dediğim durum firmayı eleştirmekken sen ailene sövmüşüm gibi kızmaya devam et.

Ha bu arada popüler dillerin ve altyapıların çıkış tarihlerine de bir bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun korsan sürümü aslında perakende sürümü yani 1.0. Adamlar bu sürüme 60 FPS modlar kuruyor, FPS yükselmesi gibi.Steam'dan downgrade yapabilirsiniz virüs ile uğraşmak istemiyorsanız.

Geri
Yukarı