Orijinal güç kaynaklarında patlama ya da yanma ihtimali nedir?

Ahmet Tntms

Centipat
Daha fazla  
Orijinal güç kaynaklarında herhangi bir patlama ya da yanma olma ihtimali nedir? Günlerdir bunu düşünüyorum. Her gün bir şey olacak diye endişeleniyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

10 yıl aynı güç kaynağı kullanan gördüm için rahat olsun. Eğer sağlam bir marka ve güvenilir ürünler tercih edersen bu ihtimal çok düşüktür. Öyle bir durumda zaten garanti kapsamına girer sorun senden kaynaklı olmadığı sürece.

Hocam, kaliteli olanlarda bu olay çok nadir görünür. Siz hangi modeli kullanıyorsunuz?

Endişelenmeyin hocam. Kalitesiz değil.

10 yıl aynı güç kaynağı kullanan gördüm için rahat olsun. Eğer sağlam bir marka ve güvenilir ürünler tercih edersen bu ihtimal çok düşüktür. Öyle bir durumda zaten garanti kapsamına girer sorun senden kaynaklı olmadığı sürece.

Benden kaynaklı bir sorun olmaz tek korkum açık olduğu zaman bir sorun çıkıp bana zarar vermesi öyle bir şey olmasının şansı düşükse sorun yok.

Bunu dert etmek çok saçma kafanıza takmayın 80+ plus bronze sertifikalı bir ortalama PSU'nun yanma ihtimali düşük. Sizin mantığınıza bakarsak Anakart, Ekran Kartı, İşlemci ve diğer bileşenler içinde endişeleninin.

Yeni konular

Geri
Yukarı