Orijinal korsan arasındaki en büyük fark?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tolga11

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Orijinal ile korsan oyun arasında ki en büyük fark nedir? Nedir de bir bir oyun için 200 lira veriyim.

Korsan bir oyunda 50 FPS
alıyorsam orijinal ile daha fazla alabilir miyim?

Alabilirsin, ek olarak Multiplayer oynama artısı da var ve oyunun yapımcısına destekte cabası.

Bir oyuna 200 TL verilmez, size dayatılan şu fiyatı oyunun gerçek değeri olarak görmekten vazgeçin :D
Sizi soymaya çalışan bu yerli işgüzarlara para yedirmeyin. Dünya bile 60 doları fazla görüyor, kalkmışlar 200 TL'ye oyun satıyorlar.
Maksimum 100 TL veririm bir oyuna ben. Ha daha mı pahalı bir fiyatı var? Ucuza bulamıyor musun? Her oyunu oynamak zorunda değilsin, kendileri kaybeder. Her oyun gibi ileride 10 TL'ye satılırsa alırsın :D

RU alıyorum ben artık. Multiplayer oyuncusu olmadığım için çevrimdışı takılıyorum.

Genellikle orjinal daha iyidir ama korsanın da iyi olduğu yerler oluyormuş anlatılmıştı bi kafa ayarında.

Multiplayer farkı var, sistemine DRM'i devre dışı bırakmada sistemine artı yük bindiriyor. Orijinal kültürün varsa kütüphanemde göreyim vs diyorsan orijinal alırsın.

Orjinal oyun her zaman iyidir. Hep güncel olur. İnternette güncelleme bulup indir sonra güncellemeye uygun crack indir ile uğraşmak zorunda kalmazsın. Ama steam ve origin gibi platformlardan aldığın oyunlar internet yokken açılmıyor. Yada ben açamadım.

Korsan oyunların yanında bilgisayarına ne gibi zararlı yazılımların kurulduğu bilemezsin.
Korsan oyun çok fazla oyun demektir ve para verip aldığın oyunu oynamanın zevkini vermez, çünkü para verip aldığın oyunu doyasıya oynamak istersin.

Orjinal oyun her zaman iyidir. Hep güncel olur. İnternette güncelleme bulup indir sonra güncellemeye uygun crack indir ile uğraşmak zorunda kalmazsın. Ama steam ve origin gibi platformlardan aldığın oyunlar internet yokken açılmıyor. Yada ben açamadım.

Steamde offline mod var, 2 hafta online olmadan kullanabilirsin. Originde de var ama önce bi online olman gerekiyor diye biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı