Orijinal minoxidil nereden alınır?

theman123

Kilopat
Daha fazla  
Yorumlarından anladığım kadarıyla Trendyol'da satılan ürün sahte, eczaneye sorduğumda ise çok abartılı fiyat veriyorlar. Amazon'da 6 aylık stok minoxidil (kirkland marka 60ML X6) kargo harici aylık 110, kargo dahil 230 TL gibi bir fiyata geliyor ama Türkiye'ye gelmesi en az 1 ay olarak gözüküyor. Amazon'da bahsettiğim satıcı harici güvenilir bir satıcı biliyor musunuz? Veya daha erken nasıl getirtebilirim, herhangi bir sıkıntı çıkar mı getirirken?

Yorumlarından anladığım kadarıyla Trendyol'da satılan ürün sahte, eczaneye sorduğumda ise çok abartılı fiyat veriyorlar. Amazon'da 6 aylık stok minoxidil (kirkland marka 60ML X6) kargo harici aylık 110, kargo dahil 230 TL gibi bir fiyata geliyor ama Türkiye'ye gelmesi en az 1 ay olarak gözüküyor. Amazon'da bahsettiğim satıcı harici güvenilir bir satıcı biliyor musunuz? Veya daha erken nasıl getirtebilirim, herhangi bir sıkıntı çıkar mı getirirken?

Hocam Amazon'dan almayı denediniz mi? Gumrukte sorun çıkıyor mu?

Hocam Amazon'dan almayı denediniz mi? Gumrukte sorun çıkıyor mu?

Yok hocam denemedim. Son 2-3 aydır dermoailem üzerinden alıyorum. Eczaneden aldığımla aynı. Koku renk kutu hiçbir fark yok. Trendyol'daki gibi kutu açık vs gelme durumuda olmuyor zaten araştırdığım kadarıyla da güvenilir bir site. Birkaç eczacı arkadaşım da kendilerine oradan alıyorlarmış. Alıyorsan da 2,3 tane al bence. 250 civarıydı 300 olmuş.

Son düzenleme:
Dostum faydasını görebildin mi? Bende almayı planlıyorum. Nasıl kullanıldığını anlatır mısın?

Vallaha açıkçası beklediğim kadar fark yok ama benim durum biraz istisna çünkü seboreik dermatit var saçımda. O çıktığında saç derisi kepek tarzı şeyle kaplanıyor ve ilacı ememiyor. Geçmesi de uzun sürüyor ve o esnada ilacı kullanırsan iyice azıyor kepekler. Yine de saç tellerinde kalınlaşma var ve ufak tefek yeni saçlar çıktı. 5 fıs sabah 5 fıs akşam, her gün sıkıp masaj yaparak yediriyorsun (internetten bakabilirsin).sürekli kullanman gerektiğini unutma, saç çıktı bırakıyım veya 1 ay mola vereyim diye bir şey yok eski haline döner saçın. İlk 1-2 ay saç dökülmesinde artma yapar, 3-4 aydan sonra değişiklik görmeye başlarsın kullananların %99'unda böyledir.

Çok teşekkürler dostum,
Bende önce bir doktora gidip ondan sonra almayı planlıyorum ama sizinkinden farklı galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı