Orijinal parfüm nereden alınır?

ArdaVarnali

Hectopat
İlk defa orijinal parfüm alacağım. Biraz araştırma yaptım ve internetten almamaya karar verdim çünkü aynı ürünü 1000 TL olarak da gördüm 5000 TL olarak da fakat yine de fiziksel olarak nereden alacağımı bilmiyorum bunun için önerinize açığım.

Bir de parfüm önerilerinizi bekliyorum gerçekten kaliteli ve erkeksi kokan parfümler olursa sevinirim.

Beymen veya boyner ben versace eros almıştım boynerden ama indirimleri beklersen çok uyguna alabilirsin.

Boyner'den alıp geçin tüm parfümler orijinal, çeşit çok, çoğu AVM'de bulunabilir. Bazen güzel kampanyaları oluyor. İstediğiniz parfümün ( ellerinde tester varsa ) kokusuna bakabiliyorsunuz yardımcı oluyorlar.

İlk defa orijinal parfüm alacağım. Biraz araştırma yaptım ve internetten almamaya karar verdim çünkü aynı ürünü 1000 TL olarak da gördüm 5000 TL olarak da fakat yine de fiziksel olarak nereden alacağımı bilmiyorum bunun için önerinize açığım.

Bir de parfüm önerilerinizi bekliyorum gerçekten kaliteli ve erkeksi kokan parfümler olursa sevinirim.
Parfüm linki?

Geri
Yukarı