Orijinal PS4 kolu nereden alınır?

• Konuyu başlatan stogro
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 556
Aşağıda uyumlu cihazlar yazıyor DualSense için, Steam dışı oyunlarda DS4 programını kullanabilirsin.

F710 alınacak bir model değil kesinlikle. Özellikle FC 24 için alınmaz. GXT 590 almanız daha iyi bir tercih.

Steam üzerinden oynadığınız zaman sıkıntı çıkmıyor ondan eminim. PS düzeninden vazgeçmem diyorsanız alın DualSense. DS4Windows ile tuşları çevirerek oynarsınız.
Programla beraber yine kablosuz oyniyabileceğim dimi Ea üzerinden ps5 koluyla?

PS5 de olan. Titreşim vs. özelliklerden yararlanabilecek miyim peki?

Titreşim çalışır fakat adaptive trigger çalışacağını zannetmiyorum. Native olarak(modsuz) destekleyen az sayıda oyun var. PS layout istediğinize göre 8BitDo Pro 2 alabilirsiniz. Hem bilgisayarda tam destek hem daha ucuz. Kalite konusunda endişe etmenize bile gerek yok. 8BitDo kontrolcüleri Xbox tarafından onaylı. Satıcısı gizala Nintendo ve 8BitDo Türkiye distribütörü sıkıntı yaşamazsınız.

Not: Kullanmak için bilgisayarda Bluetooth alıcısı olması gerekli.(hem DualSense hem Xbox 9.nesil)

Kablosuz:
Kablolu:

Titreşim çalışır fakat adaptive trigger çalışacağını zannetmiyorum. Native olarak(modsuz) destekleyen az sayıda oyun var. PS layout istediğinize göre 8BitDo Pro 2 alabilirsiniz. Hem bilgisayarda tam destek hem daha ucuz. Kalite konusunda endişe etmenize bile gerek yok. 8BitDo kontrolcüleri Xbox tarafından onaylı. Satıcısı gizala Nintendo ve 8BitDo Türkiye distribütörü sıkıntı yaşamazsınız.

Not: Kullanmak için bilgisayarda Bluetooth alıcısı olması gerekli.(hem DualSense hem Xbox 9.nesil)

Kablosuz:
Kablolu:
Adaptive trigger fifada kullanılan bir özellik midir? HocamBirde çok şey sordum size ama ben sadece fifa için kulkanacağım. Programlı olmasıda farketmez aslında benim için. Sadece bana fifayı titreşimli ve kablosuz oynatsın yeterli benim için.

Adaptive trigger FIFA'da kullanılan bir özellik midir? Hocambirde çok şey sordum size ama ben sadece FIFA için kulkanacağım. Programlı olmasıda fark etmez aslında benim için. Sadece bana FIFA'yı titreşimli ve kablosuz oynatsın yeterli benim için.

Attığım 8BitDo kontrolcü bilgisayar için en iyisi. Onu alıp geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı