Orijinal Razer mouse pad nereden alınır?

MrOpposite

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın bir zamanda bir Razer marka mouse aldım ve içindeki kitapçığı okudum. Okuduklarıma göre bir Razer mouse pad alma kararı aldım. İşte sıkıntı burada başladı, orijinallerini nerede bulabilirim? Ve bu arada direkt Razer sitesine git demeyin çünkü orada aşırı pahalı. Normal bir paraya nasıl orijinal bir Razer mouse pad alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal sitesinden almayacaksanız başka bir yerde daha ucuza aldığınız mouse padler çakma olabilir. Tavsiyem orijinal sitesine bakmanız. İlla ki orijinal sitesi dışında arıyorsanız Teknosa, Vatan, Mediamarkt gibi sitelere bakmanız.

MM'ın sahte ürün satacağını sanmıyorum.
Arkadaş zaten atmış, iyi günler dilerim.

Normal bir paraya bulabilmek mümkün olur mu bilemiyorum ancak ben kendim bizzat D&R'dan almıştım. Ek olarak bulunduğunuz şehrin zincir veyahut lokal teknomarketlerine de bakabilirsiniz. İndirim zamanlarını kovalamanızı öneririm. Önümüzdeki en olası bize yakın olan indirim dönemi ise yılbaşı...

Merhaba, yakın bir zamanda bir Razer marka mouse aldım ve içindeki kitapçığı okudum. Okuduklarıma göre bir Razer mouse pad alma kararı aldım. İşte sıkıntı burada başladı, orijinallerini nerede bulabilirim? Ve bu arada direkt Razer sitesine git demeyin çünkü orada aşırı pahalı. Normal bir paraya nasıl orijinal bir Razer mouse pad alırım?

MediaMarkt, Teknosa, Vatn bilgisayar buralara bakabilirsin. Dikkatli olursan Amazon'dan da orijinal alabilirsin ben SteelSeries QCK+ almıştım orijinal sorunsuzdu.

Hocam tabii ki satıcıdan satıcıya ürün kalitesi değişir ama ben hep Trendyol'dan alışveriş yaparım şuana kadar da hiç problem çıkmadı, bu gibi sitelere güvenebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı