Orijinal Samsung Batarya Nereden Alınır?

Samsung bayiisi dışından almayın. Hemen hemen hepsi sahtedir. @Asım Demir yukarıda link vermiş ama hiç kimse orijinal olduğunu kanıtlayamaz maalesef.

Serviste yaptırın telefonunuzu.

@MWarfare mesajınızı daha öncede gördüm alakanıza teşekkür ederim ancak gerçekten orijinal yani Samsung marka bir batarya arıyorum. Temin edebilirsem bayilerden edemez isem artık Allah ne verdiyse :D
Siz servise gidin. Pahalıya satmıyor servis, merakınız olmasın. Arka kapağınız çıkabiliyor sanırım.
2 yıl önce almıştım ürünü. Evet arka kapağım çıkabiliyor. Yanlış şarj cihazı, uzun süreli şarjda bekleme, şarj halindeyken kullanma gibi nedenlerden ötürü -olduğunu düşünüyorum- bataryam şişti.

Rezalet bataryalar var. 6 aydan sonra batarya ömründen eser kalmıyor.

Fason bir çöp yığınından öte değil. Verilen paralara yazık.

Genelleme yapmayı ne kadar seviyorsunuz. Rezalet olmayan bir batarya önerisi yapıyorum zaten. Samsung orijinal batarya bulunması çok zor. Deji kendi ürünlerini üreten bir firma. Ben de uzun bir süredir Deji kullanıyorum. Memnunum. Kullanmadığınız ürün hakkında atıp tutmayın lütfen. :lanet:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı