Samsung J7 orijinal batarya nereden alınır?

yhenn

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar İşletmeni
Arkadaşlar bataryam sıkıntılı, daha öncede konusunu açmıştım. Şarj %100 çekiyorum otomatik %90-95'e düşüyor. Yine şarj %30 haldeyken telefon çat diye kapanıyor. Yani sorun büyük ihtimal bataryada, ben de orijinal batarya almayı düşünüyorum. Orijinal olarak internetten alabilir miyim bilmiyorum. Sizlerin bildiği varsa link bırakırsanız çok sevinirim. Bu arada telefon 2016 model J7.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yetkili Teknik Servislerden almanızı şiddetle tavsiye ederim. Yetkili Teknik Servis dışında alabileceğiniz bataryaların çoğunluğu birebir benzetme yan sanayi veya çok kalitesiz yan sanayidir. Ayrıca servislerden temin edeceğiniz fiyatta sıradan bir yerden almaktan en fazla 20 TL fazla olur diye düşünüyorum. Bulunduğunuz yer Ankara olarak görüyorum, bir Samsung Yetkili Servisinden temin edebilirsiniz. Bu arada yüksek ihtimalle zaten bataryanız bitmiştir. Uzun süre şarjda kalıyorsa, örnek olarak geceden sabaha kadar şarjda bırakmak gibi. Bataryanızdan ömür yiyorsunuzdur ve şarj %20 gibi bir değerin üzerindeyken şarja takıyorsanız aynı şey geçerli. Bu unsurlara dikkat ederseniz bataryanızın ömrü daha uzun olacaktır. Eğer alacağınız bataryada da aynı şey olursa telefonunuzun anakartı akım çekiyordur. Bilginize.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı