Samsung Galaxy S3 orijinal batarya nereden alınır?

20 TL'ye satan da orjinal diyor 120TL'ye satan da. Bence hiç orjinal batarya peşine düşme ve bunu al:

Samsung Galaxy S3 Batarya Mucize Batarya Deji GittiGidiyor'da 208113029

7 aydır kullanıyorum çok memnunum.
1 Yıl garantisi var ve memnun kalmazsan 2 hafta içinde iade edip paranı geri alabiliyorsun.
3 Yıldır kullanıp hala memun olanlar da var yorumlarını bir okumanı tavsiye ederim.

Geç oldu fakat cevap yazmak istedim. Ürünü internette ve kendi sitesinde araştırdım güvenilir bir ürüne benziyor. Bazıları ise orjinal bataryadan bile daha iyi olduğunu söylüyor. Benim 2. batarya alışım olacak inşallah sorunsuz çalışır.

Benim orjinal bataryamda şişme meydana gelmişti, bu üründe ise şişmeme garantisi veriliyor. Şuana kadar gayet stabil şekilde performans verdi. 7 ayda ömründe hiç bir azalma olmadı. 1 dolumda Pil kullanım süresi olarak orjinal bataryadan çok çok bir farkı yok belki %10-20 varsa vardır. Ama orjinal bataryada 3-5 ay sonra ilk günkü performans alınamıyor, ısınma şişme gibi problemlerle de karşılaşılabiliyor. Bu ürün o konuda orjinal bataryadan daha iyi. İnşallah son batarya alışınız olur :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı