Orijinal Type-C Samsung şarj aleti nereden alınır?

Kamurannn

Hectopat
Daha fazla  
S21 telefona sahibim, şarj adaptörü halihazırda evde aşağıda ekteki adaptörden vardı. Ancak o adaptörden mi kaynak bilmiyorum şarjım hızlı gidiyor. Eski telefonum Mate 10 Lite gibi aşağı yukarı aynı hızda gidiyor. Telefonu alalı 4 gün oldu. Soruma gelirsek biraz acele ediyorum, o yüzden bayiden falan alsam diyorum. Orijinal olduğunu nasıl anlarım? Fiyat aralığı internete göre farklı olacaktır mutlaka. İnternet daha güvenilir olur diyorsanız link bırakır mısınız?

Dosya Ekleri

• 20220815_110316.jpg
    20220815_110316.jpg
    179 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
S21 telefona sahibim, şarj adaptörü halihazırda evde aşağıda ekteki adaptörden vardı. Ancak o adaptörden mi kaynak bilmiyorum şarjım hızlı gidiyor. Eski telefonum Mate 10 Lite gibi aşağı yukarı aynı hızda gidiyor. Telefonu alalı 4 gün oldu. Soruma gelirsek biraz acele ediyorum, o yüzden bayiden falan alsam diyorum. Orijinal olduğunu nasıl anlarım? Fiyat aralığı internete göre farklı olacaktır mutlaka. İnternet daha güvenilir olur diyorsanız link bırakır mısınız?

Yetkili servis ise bence yalan söylemezler. Yetkili servis ya da gerçek Samsung markası çakma ürün satacağını düşünmüyorum. Zaten Samsung fabrikasından Samsung mağazalarına ya da yetkili servislere geliyor diye biliyorum. Yine de bazı firmalar yetkili servis yazıp yetkili servis olmayabiliyor. En iyisi Samsung mağazalarından almak.

Geri
Yukarı