Samsung 25W orijinal şarj aleti nereden alınır?

• Konuyu başlatan vexin
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 322

vexin

Kilopat
Daha fazla  
Samsung A34 cihaz aldım içinden sadece kablo çıkıyor malumunuz. Trendyol'dan orijinal Samsung olduğunu iddia eden adaptör aldım. İlk gün sorunsuz şarj etti. İkinci gün yüzde elliye kadar şarj edip bıraktı. Bir daha da şarj etmedi. Orijinal alabileceğim bir link var mıdır? Samsung internet mağazasında bulamadım. Fiziksel mağaza da yok etrafımda.

Ben buradan aldım. Ben alırken S Wallet ile alınca %50 indirim vardı kaldırmışlar sanırsam.

Samsung A34 cihaz aldım içinden sadece kablo çıkıyor malumunuz. Trendyol'dan orijinal Samsung olduğunu iddia eden adaptör aldım. İlk gün sorunsuz şarj etti. İkinci gün yüzde elliye kadar şarj edip bıraktı. Bir daha da şarj etmedi. Orijinal alabileceğim bir link var mıdır? Samsung internet mağazasında bulamadım. Fiziksel mağaza da yok etrafımda.

MediaMarkt, Teknosa, vatan, Samsung mağazalarında bulabilirsiniz, internet sitesi olarak da D&R da bazen olabiliyoe indirimli bakmanızı öneririm, diğer yandan Samsung'un sitesindende sipariş verebilirsiniz.

Samsung amrka almanız zorunlu mu? Spigen, Baseus, Anker gibi markaların ürünleri de var.

Hocam orijinal istiyor bunlar orijinal değilki?

Ben buradan aldım. Ben alırken S Wallet ile alınca %50 indirim vardı kaldırmışlar sanırsam.

A34 için uyumlu mudur? Ben genelde 25w aldılar diye 25'in peşine düştüm doğru Watt mıdır?

Samsung Type-C hızlı şarj adaptörü, 25W, EP-TA800n​

Geri
Yukarı