Orijinal ve kokan parfüm önerisi

417496

Hectopat
İyi günler, daha önce deneyimim oldu. Sipariş ettiğim parfüm kokmuyordu. Kokusu 10 dakika sürüyordu. O yüzden böyle başlık attım. Orijinal EDP, minimum 75ML, ferah ve baharatlı bir parfüm arıyorum. Bütçem 1000 ve altı. Teşekkürler.

EDP baharatlı ve kalıcılık = tom Ford tobacco vanilla. Tütün baharat ve vanilla karışımı müthiş bir parfüm saati bırak 1.5 2 gün bile üstümde kaldığını hatırlıyorum. Tek sorunu biraz agır bir koku her gün kullanılmaz özel günlerde takım elbiseyle veya deri ceketli kombinlerin tamamlayıcısı oluyor. bargello vb markalardan muadillerine bakabilirsin.

İyi günler, daha önce deneyimim oldu. Sipariş ettiğim parfüm kokmuyordu. Kokusu 10 dakika sürüyordu. O yüzden böyle başlık attım. Orijinal EDP, minimum 75ML, ferah ve baharatlı bir parfüm arıyorum. Bütçem 1000 ve altı. Teşekkürler.

2 yıl önce 300e almıştım hey gidi. Sana tavsiyem bütçeni biraz da daha çıkartıp bunu al. Tek fısta 2 gün kokusu duruyor. 2 yıldır kullanıyorum daha %30u falan duruyor.

Zara'da 2 parfüm 550 lira gibi bir kampanya vardı, 3 hafta önce aldım. Silver ve Blue Spirit, güzeller bence, fiyatı da uygun ve kalıcı.

Sağolun ürün edt.

2 yıl önce 300e almıştım hey gidi. Sana tavsiyem bütçeni biraz da daha çıkartıp bunu al. Tek fısta 2 gün kokusu duruyor. 2 yıldır kullanıyorum daha %30u falan duruyor.
Bu ürünü biliyorum hocam. Bakarım bütçe çıkarabilirsem alabilirim. Şimdilik 1000 altı bakıyorum.

1050 TL'ye orjinal olma ihtimali yok gibi bir şey. Güvenilir sitelerde 1700 TL civarına satılıyor.

1050 TL'ye orjinal olma ihtimali yok gibi bir şey. Güvenilir sitelerde 1700 TL civarına satılıyor.

Zafen edt imiş hocam. Fark etmedim önce. Bana Edp lazım. Yazın kullanmıştım bunu hoştu.

Hepsiburada çakma mal satmaz dostum. Çok pahalı satan siteler her zaman var.

Hepsiburada çakma mal satmaz dostum. Çok pahalı satan siteler her zaman var.
A101 ve Watsons sahte parfüm satıyor, Şikayetvar'a bir bakın isterseniz. Türkiye'de herkes tuttuğunu silkmeye çalışıyor. Burberry'nin resmi sitesinde bile fiyatı 1554 TL. Boyner ve Beymen pahalı olsa da, müşteri profilini düşündüğümüzde sahte ürün satmak kendi ayağına kurşun sıkmak olur. Satıcı Hepsiburadaysa aslında risk alınabilir, ama açılmış parfümü iade alırlar mı bilmiyorum. Bir de bir gecede 200 TL zam gelmiş; şansa bak.

Burberry For Men şu anda Rossmann'da pazara kadar 1399 TL, oradan gönül rahatlığıyla alınabilir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
A101 ve Watsons sahte parfüm satıyor, Şikayetvar'a bir bakın isterseniz. Türkiye'de herkes tuttuğunu silkmeye çalışıyor. Burberry'nin resmi sitesinde bile fiyatı 1554 TL. Boyner ve Beymen pahalı olsa da, müşteri profilini düşündüğümüzde sahte ürün satmak kendi ayağına kurşun sıkmak olur. Satıcı Hepsiburadaysa aslında risk alınabilir, ama açılmış parfümü iade alırlar mı bilmiyorum. Bir de bir gecede 200 TL zam gelmiş; şansa bak.

Burberry For Men şu anda Rossmann'da pazara kadar 1399 TL, oradan gönül rahatlığıyla alınabilir diye düşünüyorum.

Loris The Lord parfümünü aldım. Hoşuma gitti kokusu parfümden iki fıs sıktım. Parfüm hala üzerimde kokuyor. 495 liraya aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı