Orijinal parfüm önerisi

KrHerus

Centipat
Daha fazla  
Hocamlar, ben 15 yaşındayım ve orijinal bir parfüm almak istiyorum. Spicebomb Extreme ve Valentino Born in Roma Uomo parfümleri ilgimi çekti. İki parfüm de beğenilen parfümler ve ben de arada kaldım. Sizce hangisi?

IMG_1129.jpeg
IMG_1128.jpeg

Hocamlar, ben 15 yaşındayım ve orijinal bir parfüm almak istiyorum. Spicebomb Extreme ve Valentino Born in Roma Uomo parfümleri ilgimi çekti. İki parfüm de beğenilen parfümler ve ben de arada kaldım. Sizce hangisi?

Eki Görüntüle 2114013Eki Görüntüle 2114014

Hocam 15 yaşında bu parfümleri kullanmak nedir hiç araştırdınız mı kokularını ikisi de inanılmaz ağır kokular bırakın 15i 30'lu yaşlarında birisi bile bunları kolay kolay taşıyamaz hem 15 yaşında orijinal parfüme ne gerek var zara tarzı bir yerden bir klon alın

Hocamlar, ben 15 yaşındayım ve orijinal bir parfüm almak istiyorum. Spicebomb Extreme ve valentino born in roma uomo parfümleri ilgimi çekti. İki parfüm de beğenilen parfümler ve ben de arada kaldım. Sizce hangisi?

Eki Görüntüle 2114013Eki Görüntüle 2114014

Çok kıymetli kardeşim benim. Sen bence bunlarla uğraşma. Ağır kokular bunlar. Sen dip notaları meyveli olan parfümleri tercih et. Bende versace var ben bile bazen tahammül edemiyorum o yüzden hafif kokular tercih etmelisin bence. Ama çok istiyorsan yine de sen bilirsin. :))

Bu kokular seni tribe sokar hocam, 15 yaşında olmana rağmen 30 gibi hissedersin olgun parfüm bunlar.

Yaşına uygun olarak sana acqua di gio profumo, kenzo homme EDT, paco rabanne invictus öneririm. Parfümleri deneme şansın varsa dene, eğer denemeden satın alacağım diyorsan kenzo homme EDT al geç. Hiç kimseyi baymayan, hafif, ferah kokulu bir parfüm, ister sporda kullan ister okulda ister özel bir günde adeta İsviçre çakısı gibi parfüm. Kenzoyu özellikle EDT diye belirttim çünkü EDP olanı çok farklı kokuyor, EDT'yi al kesinlikle.

Geri
Yukarı