Orijinal Windows 10 Format Fiyatı

Cidden artık ben bile format atmayı biliyorsam herkesin bilmesi lazım. Yani artık format atmayı bilmemek çok garip. O kadar Youtube'da videolar falan var açıklamalar var. Anlamamak mümkün değil. Açın Technopat format videosunu izleyin anında kaparsınız. Fazla abartılacak bir yanı yok.
Diğer yandan kendiniz format atarsanız Windows 10 kodu alırsanız, zaten herkeste var hadi olmadığını varsayalım bir tanede flash bellek aslanız ortalama 25₺ civarlarında. Toplam maliyet size 65₺. Bu kadar. OEM lisans alacaksınız 40₺. Format attıktan sonrada lisans geçerli. Anakart ve bilgisayar değiştirmedikçe hiçbir sıkıntısı yok. Fıstık gibi kullanırsınız. Bir sorun mu oldu at format rahatına bak. Ne uğraşacaksınız onlarla. Yok oraya kasayı taşı falan. Cidden ben bile format atıyorsam sizde atarsınız. Ben o kadar bilgisayardan anlamam üstelik.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı