Orijinal Windows 10 USB belleği nasıl formatlarız?

sametdari

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikler merhabalar uzun araştırmalarım sonucu bu konuyla ilgili hiçbir makale, veri bulamadım.

Elimde orijinal aldığım kutulu USB Windows 10 Pro var lisans Key'i kartta yazıyor. Ancak ben bu USB'yi ne yaptıysam formatlayamadım.

Diskparttan bütün komutları denedim, regeditten kayıtları yaptım ancak olmadı. Siz ustadlardan yardım bekliyorum.

Regedit (denendi)
Attributes disk clear readonly (denendi)

Linux işletim sistemi (denendi)

Son düzenleyen: Moderatör:
Flash belleğe sağ tıklayip guvenlige basıp okuma yazma izinlerine baktınız mı? Fotografı netten buldum ama izin ver tıklı mı her şeyde belki bu kadar basiitir. izin verme işaretli ise izin ver e çekin.
izinler2.png

Onuda denedim nafile
Hocam elimde açılmamış 1 kutu kaldı.
win 10 mu fiyat ne?

Flash belleğe sağ tıklayip guvenlige basıp okuma yazma izinlerine baktınız mı? Fotografı netten buldum ama izin ver tıklı mı her şeyde belki bu kadar basiitir. izin verme işaretli ise izin ver e çekin.Eki Görüntüle 790415

win 10 mu fiyat ne?
Sürücü olarak gelsede yapsam keşke sadece disk yöneticisinde salt okunur olarak gözüküyor.

Fiyat: 1000 tl

Bunun çözümü de var. USB belleğin kendi yazılımını değiştirmek gerekiyor. Bunun için de Phison MPAL adlı program lazım. Kullanımı biraz risklidir. USB disk kullanılamaz hale gelebilir. Sizdeki Windows USB'leri ile uyumlu yazılımları kullanmak lazım. Yeterli bilgim yok ama incelemek isteyenler için şu konunun linkini bırakabilirim:

Geri
Yukarı