Windows 10 orijinal dosyaları

Sam Bridges

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Civilizations 6 açılmadığı için bazı DLL dosyalarını internetten indirdim. Orijinal 64 Bit Windows 10 kullanan birisi bana yazabilir mi? Sadece 2 dosyanın ismini soracağım.

Buradan Visual C++ Redis. İndirin.
Direct 9, ve 11 sürümlerini kurun.

Oyun açılır dostum. Korsan veya başka bir şey ile alakası yok.

Ben kullanıyorum sor kardeşim.

Windows, System 32'ye girin, arama kısmına msvcP140 yazın, bende msvcp140.dll ve msvcp140_clr0400.dll var, sizde hangisi varsa ben kendi sistemimden diğerini kaldıracağım.
Yeniden Windows, System 32'ye girin, bu sefer arama kısmına VCR yazın. Vcruntime140.dll ya da vcruntime140_clr0400.dll çıkacak, yine ben sizde olmayanı sistemimden kaldıracağım.
Hocam burada sahte kullanan bulamazsınız zaten. Sorun? Ayrıca elle DLL değiştirmek dehşet bir hata. Oyun hangi DLL dosyalarında hata veriyor söylerseniz yardımcı olurum.

Epic Games'den civilizations 6 indirdim, vcruntime ve msvcP140 hatası verdi, üstteki dostum yardımcı olsun, ondan sonra sizden yardım alacağım sorun yaşadığım DLL dosyaları hakkında. Şimdiden ikinize de teşekkür ederim.

@Sam Bridges ya hocam işte Visual C++ Runtimes'lar yüklü değil. Onları yükleyin. Bir sıkıntı yok sisteminizde.

Hocam önce yaptığım değişikleri geri alayım, ondan sonra yükleyeceğim. İyi ki varsınız.
@350070 hocam kusura bakmayın sizi rahatsız ediyorum, siz DirectX 9 ve 11 kurun demişsiniz, ben dediğiniz siteden indirdim, DirectX tanılama aracında DirectX sürümü 12 gözüküyor, sorun olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı