Orijinal Xbox 360 Controller nereden alınır?

Daha fazla  
Bilgisayar için Xbox 360 controller almak istiyorum etrafta çok fazla çakma ürün olduğu için internete güvenemedim. Yaşadığım yerdeki mağazalarda ise satılmıyor. Orijinal ürünü nerden temin edebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu ürüne bakın isterseniz
Xbox 360 Wireless Controller Gamepad kablosuz kumanda kol orjinal 299, 00 TL yerine 224, 00 TL.
.
Hocam alternatif olarak Monster Pusat Pro Gamepad PC'de Xbox 360 denetleyici olarak gözüküyor ben kullanıyorum memnunum gerçi bu aralar sıfırını bulmak çok zor ama belki temiz ikinci el bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam bu ürüne bakın isterseniz
Xbox 360 Wireless Controller Gamepad kablosuz kumanda kol orijinal 299, 00 TL yerine 224, 00 TL.
.
Hocam alternatif olarak Monster Pusat Pro Gamepad PC'de Xbox 360 denetleyici olarak gözüküyor ben kullanıyorum memnunum gerçi bu aralar sıfırını bulmak çok zor ama belki temiz ikinci el bulabilirsiniz.

Hocam kablosuz mu PC'ye bağlamak için ayrıca bir şey gerekiyormuş galiba.
Monster internette bulamadım nereden temin edebilirim?

Hocam kablosuz kollar için aparat gereklidir böyle bir model var
n11.com'dan Dark Bluetooth 4.0 uyumlu USB adaptör dk-AC-BTU40 seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!
.
Dark Bluetooth 4.0 USB alıcı dongle Xbox PS4 Gamepad uyumlu (dk-a 73, 59 TL yerine 56, 91 TL.
.
Hocam burada epey yorum var xboxone ve PS4 kumandaları uyum sağlamış.
Bir tane ikinci el buldum hocam maalesef sıfır yok.

Son düzenleme:
Hocam kablosuz kollar için aparat gereklidir böyle bir model var.
n11.com'dan Dark Bluetooth 4.0 uyumlu USB adaptör dk-AC-BTU40 seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!
.
Dark Bluetooth 4.0 USB alıcı dongle Xbox PS4 Gamepad uyumlu (dk-a 73, 59 TL yerine 56, 91 TL.
.
Hocam burada epey yorum var xboxone ve PS4 kumandaları uyum sağlamış.
Bir tane ikinci el buldum hocam maalesef sıfır yok.

Teşekkür ederim çok sağ olun.

n11.com'dan MSI Force GC20 USB PC ve Android Uyumlu Gamepad seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Hocam bu Gamepad gerçekten güzel kullandım kablolu 360 uyumlu ve sıfır.

n11.com'dan MSI Force GC20 USB PC ve Android uyumlu Gamepad seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!
Hocam bu Gamepad gerçekten güzel kullandım kablolu 360 uyumlu ve sıfır.

Bilgisayar da Xbox kolu olarak gözüküyor değil mi? Ek Driver vb kurmama gerek var mı? Bir de takıp oyuna girdiğimde oyun direkt algılayacak ek ayar yapmayacağım değil mi?

Evet hocam monster ve MSI da problem yaşamazsınız klavuzlarinda zaten LED lerin konumları yazıyor iki Gamepad aynı zamanda PS 3 ve Android uyumlu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı