Orjinal ve Korsan GTA 5 Performans Farkı

Ömürhan Türk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir sorum olacak. Sistemimde i5-3350p, MSI GTX750ti ekran kartı, 8 GB RAM bulunmaktadır. GTA 5'in çakmasını oynamıştım ultra ayarlarda yanlış hatırlamıyorsam 60-70 FPS alıyordum. Şimdi orjinal GTA 5 almaya karar verdim. Arkadaşlar diyor ki orjinal oyunda 60-70 FPS alamazsınız. Böyle bir durum söz konusu olur mu? Bir sıkıntı olur mu? Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her oyunun korsanı orijinale kıyasla daha az FPS görmemizi sağlar. Yalan söylemenin gereği yok o işlemci ve ekran kartı ile ultra GTA 5 oynarken o FPS değerini asla göremezsin.

Merhaba arkadaşlar. Bir sorum olacak. Sistemimde i5-3350P, MSI GTX750 Ti ekran kartı, 8 GB RAM bulunmaktadır. GTA 5'in çakmasını oynamıştım Ultra ayarlarda yanlış hatırlamıyorsam 60-70 FPS alıyordum. Şimdi orijinal GTA 5 almaya karar verdim. Arkadaşlar diyor ki orijinal oyunda 60-70 FPS alamazsınız. Böyle bir durum söz konusu olur mu? Bir sıkıntı olur mu? Cevaplarınız için teşekkürler.

Ultra kötü ayarlarda demek istediniz herhalde.

Merhaba arkadaşlar. Bir sorum olacak. Sistemimde i5-3350P, MSI GTX750 Ti ekran kartı, 8 GB RAM bulunmaktadır. GTA 5'in çakmasını oynamıştım Ultra ayarlarda yanlış hatırlamıyorsam 60-70 FPS alıyordum. Şimdi orijinal GTA 5 almaya karar verdim. Arkadaşlar diyor ki orijinal oyunda 60-70 FPS alamazsınız. Böyle bir durum söz konusu olur mu? Bir sıkıntı olur mu? Cevaplarınız için teşekkürler.

Bu arada yan tarafta konularda gördüm kesinlikle doğru bir şey korsan ile orijinal GTA 5 arasında dağlar kadar fark var ben önceden GTA 5 almıştım fakat 4 GB RAM olduğu için FPS düşmesi yiyordum korsana geçtim orada denedim FPS düşmesi gitti aynı zamanda normal ayarlarda oynamaya başladım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı