Orjinal ve Korsan GTA 5 Performans Farkı

Ömürhan Türk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir sorum olacak. Sistemimde i5-3350p, MSI GTX750ti ekran kartı, 8 GB RAM bulunmaktadır. GTA 5'in çakmasını oynamıştım ultra ayarlarda yanlış hatırlamıyorsam 60-70 FPS alıyordum. Şimdi orjinal GTA 5 almaya karar verdim. Arkadaşlar diyor ki orjinal oyunda 60-70 FPS alamazsınız. Böyle bir durum söz konusu olur mu? Bir sıkıntı olur mu? Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her oyunun korsanı orijinale kıyasla daha az FPS görmemizi sağlar. Yalan söylemenin gereği yok o işlemci ve ekran kartı ile ultra GTA 5 oynarken o FPS değerini asla göremezsin.

Merhaba arkadaşlar. Bir sorum olacak. Sistemimde i5-3350P, MSI GTX750 Ti ekran kartı, 8 GB RAM bulunmaktadır. GTA 5'in çakmasını oynamıştım Ultra ayarlarda yanlış hatırlamıyorsam 60-70 FPS alıyordum. Şimdi orijinal GTA 5 almaya karar verdim. Arkadaşlar diyor ki orijinal oyunda 60-70 FPS alamazsınız. Böyle bir durum söz konusu olur mu? Bir sıkıntı olur mu? Cevaplarınız için teşekkürler.

Ultra kötü ayarlarda demek istediniz herhalde.

Merhaba arkadaşlar. Bir sorum olacak. Sistemimde i5-3350P, MSI GTX750 Ti ekran kartı, 8 GB RAM bulunmaktadır. GTA 5'in çakmasını oynamıştım Ultra ayarlarda yanlış hatırlamıyorsam 60-70 FPS alıyordum. Şimdi orijinal GTA 5 almaya karar verdim. Arkadaşlar diyor ki orijinal oyunda 60-70 FPS alamazsınız. Böyle bir durum söz konusu olur mu? Bir sıkıntı olur mu? Cevaplarınız için teşekkürler.

Bu arada yan tarafta konularda gördüm kesinlikle doğru bir şey korsan ile orijinal GTA 5 arasında dağlar kadar fark var ben önceden GTA 5 almıştım fakat 4 GB RAM olduğu için FPS düşmesi yiyordum korsana geçtim orada denedim FPS düşmesi gitti aynı zamanda normal ayarlarda oynamaya başladım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı