Ormanları kim ya da kimler yakıyor?

Bölücü terör örgütü.

Bana kalırsa yangınların tüm ülkede yayılması, insanların evsiz kalması ve ölmesi, hayvanların telef olması pek iç açıcı değil. Bu yangınları herkes çıkartmış olabilir. örneğin; PKK, başı boş çocuklar, Afganlılar, Suriyeliler veya kendi kendine olan bazı sebeplerden. Ama bana kalırsa bunları tartışmak gereksizi. Kim çıkartıysa çıkartmış, olan olmuş. Bizim onları geride bırakıp olacaklara bakmamız gerek. Mesela paşamızın 8-10 arası uçağı varken, bizim sadece 3 tane söndürme uçaklarımız var. Hem ülke zaten yanmış bitmişti. Şimdi ciddi anlamda yanıyor veya yakılıyor. Herkesin bu mesajımı anlayış ile karşılamasını ümit ediyorum. Sevgiler.

PKK yapıyor, baktılar silahlı yollarla bir şey elde edemiyorlar şimdi de başka değerlerimize saldırmaya başladılar.

Kendi uçaklarımızla zamanında yangınlara müdahale etseydik belki bu kadar büyümeyecekti bu yangınlar ama işte.

Yanan yerlere tokinin ev yapma isteği beni şüpheye sürüklüyor.

İfadeler: AHT
Kimisi terörist diyor kimisi ihmal.

Ama, ne olacağını zaman gösterecek emin olun.

Yakılan yerlere otel veya bir bina yapılırsa nedeni gayet belli ranttır.

Sadece birazcık bekleyin.

Katılıyorum hocam. Böyle bir durumda gururdan bahsediyorlar. Yangın konusuna gelecek olursak da, bence bu iş sadece terörist işi değil. Evet teröristlerin parmağı da var tabi ki ama bu denli büyük yangınları görünce kafam iyice karışıyor. Ama şuan önceliğimiz yangınları en kısa sürede kontrol altına almak ya da söndürmek olmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…