Orta doğu garantili PS5 alınır mı?

Refik Rafailov

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Dubai'den PS5 almayı düşünüyorum da orta doğu garantili ürün var ellerinde sadece. Mağazadan faturasını alsam Türkiye'de 1 yıl destek sağlarlar mı? Bilen varsa yardımcı olabilir mi? 1 saat içinde karar vermem gerektiği için diğer konulara detaylı bakamadım. Garantisi geçerli değilse de almayı önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar,

Dubai'den PS5 almayı düşünüyorum da orta doğu garantili ürün var ellerinde sadece. Mağazadan faturasını alsam Türkiye'de 1 yıl destek sağlarlar mı? Bilen varsa yardımcı olabilir mi? 1 saat içinde karar vermem gerektiği için diğer konulara detaylı bakamadım. Garantisi geçerli değilse de almayı önerir misiniz?
Yurtdışından alınan ürünün garantisi Türkiye’de geçerli değil

Direkt olarak oradan alacağım alırsam ama garantisi konusunda onlar da pek bilgili değiller o yüzden buradan yardımcı olabilecek çıkar umuduyla bekliyorum :)

Direkt olarak oradan alacağım alırsam ama garantisi konusunda onlar da pek bilgili değiller o yüzden buradan yardımcı olabilecek çıkar umuduyla bekliyorum :)
Fiyat olarak uygunsa al çünkü bende yurtdışından alacağım garanti umrumda değil

Merhaba arkadaşlar,

Dubai’den alacaksın hocam o middle east ve international olarak iki cihaz satıyorlar 70-80 dirhem fark var middle east olan Jumbo elektronik(ps disbiritörü bizim Bilkom gibi) garanti Dubai’de geçerli olacak garantiyi verriyor,international alırsan garantisi olmuyor Dubai’de

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı