Orta Halli Telefon Önerisi

• Konuyu başlatan Rinn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 464
Xiaomi'lere nedense pek sıcak bakamıyorum. Muhtemelen S21FE veya S22'ye bakacağım.
@Violet S hocamın konusuna bakın. Detaylıca anlatmış ancak kısaca S22 alabiliyorsanız S22 alın.

@Violet S hocamın konusuna bakın. Detaylıca anlatmış ancak kısaca S22 alabiliyorsanız S22 alın.

Teşekkürler bakacağım.

S21 FE öneririm bütçe 15K civarlarındaysa. Dahada çıkarsanız bataryası kötü olsa bile S22 öneriyorum kesinlikle.

Farklarına bakıyorum şuan diğer modellerle.

Bataryası kötü olsa bileden kastınız nedir acaba?
Hocam bataryası S20 FE, S21 FE'ye göre kötü ama @Violet S hocamın attığı rehberi inceleyin orda bütün farklar var. Exynos 2100 yerine SD 8 Gen 1 işlemci, daha iyi kamera, daha premium tasarım, daha iyi sosyal medya optimizasyonu, daha iyi ekran kasa oranı vs. fiyat farkına değecek çok özellik var arada. Bütçeniz varsa en iyisi.

Hocam bataryası S20 FE, S21 FE'ye göre kötü ama @Violet S hocamın attığı rehberi inceleyin orada bütün farklar var. Exynos 2100 yerine SD 8 Gen 1 işlemci, daha iyi kamera, daha premium tasarım, daha iyi sosyal medya optimizasyonu, daha iyi ekran kasa oranı vs. fiyat farkına değecek çok özellik var arada. Bütçeniz varsa en iyisi.

Anladım teşekkürler. Rehbere ve YouTube'dan videolara bakıyorum.

Hocam bataryası S20 FE, S21 FE'ye göre kötü ama @Violet S hocamın attığı rehberi inceleyin orda bütün farklar var. Exynos 2100 yerine SD 8 Gen 1 işlemci, daha iyi kamera, daha premium tasarım, daha iyi sosyal medya optimizasyonu, daha iyi ekran kasa oranı vs. fiyat farkına değecek çok özellik var arada. Bütçeniz varsa en iyisi.
Aslında yakın pil performansı veriyorlar. Senaryoya göre değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı