Orta Koridor Şampiyon Önerisi

Bakın kendiniz de söylediniz "sadece" Cassiopeia. Bazı karakterler vardır Q Q yaparsın adam ölür mekanik yoktur kolay ama yapabileceğin sınırlıdır. Bazı karakterler vardır ustalaşman gerek çünkü yaptığın tek bir hareket senin ölümüne bile sebep olabilir fakat ustalaştın mı seni kimse durduramaz icabı. Cassiopeia ikinci gruba dahil oluyor.
Bu sefer güzel açıkladınız tebrik ederim. :D Cass oynayacak birisinin mutlaka 2. veya 3. şampiyona ihtiyaç duyması kötü birşey bende sırf bu sorundan dolayı Riven ve Camille'yi öğrenmek zorunda kalmıştım. Tek bir hata yüzünden TF kaybettirdiği için.

Konuyu açan arkadaşın yeteneklerini ve sınırlarını bilmiyoruz. Ama eğer 4-5 maç denerse mekaniklerine falan alışırsa Nasipse Platin eloda Jokeri olmuş olur. :) Rahatlıkla elmasa'a ulaşmış olur.

Bu soruyu soran birisi oyuna tam hakim olmadığını açıkça itiraf etmiş sayılır. Neden?
Sen hangi heroya hakimsen o takım savaşlarında en iyi işi yapar. Sana ben diana desem alacaksın daha kombosunu bile bilmeden oynamaya çalışacaksın ve sonuç hüsran. Dolayısıyla sen hangi heroyu kendine yakın görüyorsan onda uzmanlaşman lazım.

bronze da değilsen ve kitelamayı biliyorsan kesinlikle aurelion sol dene roam takıl çok güzel ve eğlenceli öğrenmen için yardım ederim bana ulaşırsan ha bu arada alırsan zed banla devamlı

Zed güzel ama takım savaşlarında çok iyi oynaman gerekiyor iş yapman için. Diana ile yine tek atabilirsin ama tf şampiyonu değil, kulelere iyi vuruyor. Sana önerilerim Lissandra, Xerath ve Velkoz. Normalde Malzahar’ı da severim ama çok nerf yedi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı