LoL üst koridor şampiyon önerisi

Bence illaoi şu anlık tam sana göre.Aram'ı boşver.Gamepass'in varsa bağla tüm şampiyonlar açık oluyor.Gir vadide oyna.

Komik gelebilir ama Galio. Kendim tek oynadığım Hero olabilir. Ama 12 levele kadar altın odaklı ilerlersen deli dehşet oynarsın. İtemleri bile söylerim o kadar. PC oyuncuları için başlangıçta kara mühür artı doldurulabilir iksir. Sonrası için hepbuz, roket kemer veya kum saati, özellikle Wild Rift'te çok iş yapıyor rabadon şapkası kesinlikle alman lazım. Zaten büyücülere karşı oynanan bir karakter ve üstüne rabadon çıkarsan deli oynarsın yeminle. Anlatırken bile ağzımın suyu aktı. Öyle hayatsız lolcü de değilim he. Öyle bir Hero.

Xayah oynaması çok zevkli ve güçlü, Tristana deneyebilirsin zor hero değil, kolay pozisyon değiştirebiliyor. w iyi zamanlarsan stun yemene rağmen yer değiştirebilirsin.

Üst koridor için şampiyon önerisi main için, EU West geçtim, TR'yi bıraktım. Önerdiğiniz şampiyon var mı üst koridor için? Sadece üst koridor oynuyorum. Oyuna tekrar geri döndüm onu yazmayı unuttum. 2019 eski bilgisayarım yüzünden bıraktım 30 FPS veriyordu geri döndüm önerdiğiniz şampiyon öğretici kanallar var mı?
Mordekaiser oyna. mükemmel çar. pasifi olsun yetenekleri olsun cidden karşında iyi oynayan yoksa yenilmen zor. Tam ölceğin zaman W ye basarsan kalkan geliyor resmen ölümsüzsün. bir bakmanı öneririm

Üst koridor için şampiyon önerisi main için, EU West geçtim, TR'yi bıraktım. Önerdiğiniz şampiyon var mı üst koridor için? Sadece üst koridor oynuyorum. Oyuna tekrar geri döndüm onu yazmayı unuttum. 2019 eski bilgisayarım yüzünden bıraktım 30 FPS veriyordu geri döndüm önerdiğiniz şampiyon öğretici kanallar var mı?

Sett denemelisin. Zaten YouTube'da birkaç Sett videosu izlersen gücünü anlarsın. Erken oyunda Darius gibi şampiyonlarla kapışabiliyor. W'si hayvan gibi gerçek hasar atıyor. Zaten e ve R'si stun attığı için W sonradan kullanıldığında tutturması kolay oluyor. Düz vuruşları da inanılmaz güçlü zaten. Onun dışında sabırlı biriysen Nasus oynayabilirsin. Yüksek liglerde çok kolay ezebiliyorlar fakat düşük liglerde eğer yeterince stack kasmışsan yıkım makinesine dönüşüyorsun. Mordekaiser, Aatrox gibi şampiyonlar da çok güçlü fakat onlara biraz daha alışmak gerekiyor. Volibear da tavsiye ederim, yenilmez bir çar. YouTube'da taowb kanalında Volibear sorunsalı videoları var izlersen ne kadar güçlü olduğunu görebilirsin.

Nasus devam. TaoWB izle YouTube'dan.
1687482055956.png

Shaco (şako) veya Mordekaiser oyna.

Geri
Yukarı