LoL üst koridor şampiyon önerisi

Solo oynamanı tavsiye etmiyorum, 12.10 felaketinden beri solo karakterleri cok zayıflar. Mid veya orman ama en iyisi adc oynamak olur elo kasmak istiyorsan.

Solo oynamanı tavsiye etmiyorum, 12.10 felaketinden beri solo karakterleri cok zayıflar. Mid veya orman ama en iyisi ADC oynamak olur elo kasmak istiyorsan.

Oyuna geri döndümden dolayı unuttum ADC hiç oynamadım önerdiğin şampiyon var mı uzun zamandır oynamıyordum başladım zamanda çok iyi oynayamıyordum bu sefer pes etmek istemiyorum. Mid ve ADC için Hero önerin var mı?

Oyuna geri döndümden dolayı unuttum ADC hiç oynamadım önerdiğin şampiyon var mı uzun zamandır oynamıyordum başladım zamanda çok iyi oynayamıyordum bu sefer pes etmek istemiyorum. Mid ve ADC için Hero önerin var mı?
Midde katarinayla elmasa kadar kasarsın, adc için kaisa cait ezreal jhin en meta şampiyonlar şuan. Oynayabilirim dersen yasuo da öneririm.

Midde Katarina'yla elmasa kadar kasarsın, ADC için Kai'Sa cait Ezreal Jhin en meta şampiyonlar şu an. Oynayabilirim dersen Yasuo da öneririm.

Şu an şampiyonlarla ustalaşmak istiyorum ondan sonra elo gireceğim şu an şampiyonları unuttum alışamadım daha şampiyonlarla oynamayı öğrenmek istiyorum sonra elo gireceğim önerdiğin mid ve ADC Hero önerin var mı?

Dr. Mundo ile full tank kasın, çok güçlü olursunuz. En kasmış heroları bile tanklayıp kesebilecek güce ulaşıyor. Hem zaten şuan meta tank metası. Takım feedlemediği sürece oyunu muhtemelen alırsınız.

Geri
Yukarı