Orta tuşu sonsuz kayan mouse önerisi

G502 neden hata? 2 yıldır kullanıyorum sadece alt ve yan padleri değiştirdim hala bana mısın demiyor sapa sağlam çalışıyor temiz kullandım görsen yeni mi aldın dersin dostum içini açıp bile temizleme yaptım 3. yıla gireceğiz.

Fiyatını hak etmeyen bir sensöre sahip. Basilisk ailesinin 1000 TL'lik kablosuz modeli teorik özellik anlamında tepe kablosuz modeliyle hemen hemen denk. Ayrıca Razer yazılım olarak bence daha iyi bir deneyim sunuyor kullanıcıya.

G502 para israfı bu arada gerçekten ben arkadaş infinite scroll istediği için önerdim yoksa basilisk varken yüzüne bakmayın. Çok eskidi o mouse sensörü, özellikleri bakımından basilisk V3'le kıyaslanamaz bile. Ayrıca mouseu 3 senedir kullanmanız onun iyi bir mouse olduğu anlmaına gelmez.

Normal insanlar bunları yapmıyor.

Yani kişiden kişiye değişiyor ben malıma kıymet verdiğim için bakımlı kullanıyorum bazen çok vaktim olmadığı için çok özenemiyorum ama vaktim olduğunda kasayı monitörü klavyeyi komple temizliyorum 2 saat falan sürüyor ama hoşuma gittiğinden dolayı tabii. Yani malının kıymetini bilen için iyi. Razer da kötü değil ama ergonomik açıdan rahatlıktan yana G502 tercihim. Razer'ın fareleri elime hiç oturmuyor bir de bu da bir sebep G502 önermemin tabii.

V3'te infinite scroll var mıymış ya? O zaman net V3 alın.

Evet varmış. Logitech'in infinite whell'ine karşılık hyperwhell kullanıyorlar.

Yani kişiden kişiye değişiyor ben malıma kıymet verdiğim için bakımlı kullanıyorum bazen çok vaktim olmadığı için çok özenemiyorum ama vaktim olduğunda kasayı monitörü klavyeyi komple temizliyorum 2 saat falan sürüyor ama hoşuma gittiğinden dolayı tabii. Yani malının kıymetini bilen için iyi. Razer da kötü değil ama ergonomik açıdan rahatlıktan yana G502 tercihim. Razer'ın fareleri elime hiç oturmuyor bir de bu da bir sebep G502 önermemin tabii.

Basilisk serisine bir şans verin derim. Ergonomi anlamında çok benzer bir Shape'e sahip.

Fiyatını hak etmeyen bir sensöre sahip. Basilisk ailesinin 1000 TL'lik kablosuz modeli teorik özellik anlamında tepe kablosuz modeliyle hemen hemen denk. Ayrıca Razer yazılım olarak bence daha iyi bir deneyim sunuyor kullanıcıya.

Ayrıca mouse değiştirmek istesem Razer Basilisk V3 alır mıyım? Evet kesinlikle alırım.

Bu arada bazı kullanıcılar scrol tetiğinde problem yaşamış. Bir süre kullanım sonucu tetik kırılmış ve infinite ile tırtıklı arasında geçiş yetisini kaybetmiş gördüğüm kadarıyla. Sadece infinite olmuş. Kullanırken aklınızda bulunsun.

Çok iyi bir sensöre sahip güzdl bir kablolu fare ve infinite scroll yetisine de sahip.

G502 almak gibi bir hata yapmayın.

G502 40G ve 400IPS gibi bir sensör gücüne sahipken, Basilisk ve 50G ve 650IPS sensör gücüne sahip.

Bu arada bazı kullanıcılar scrol tetiğinde problem yaşamış. Bir süre kullanım sonucu tetik kırılmış ve infinite ile tırtıklı arasında geçiş yetisini kaybetmiş gördüğüm kadarıyla. Sadece infinite olmuş. Kullanırken aklınızda bulunsun.

Basilisk V3 adlı üründe mi?

Aynen hocam. YouTube'da scroll türü nasıl değişiyor bakayım dedim. Bazı kullanıcılar bu sorunu yaşamışlar.

Logitech fan boy değilim ama klavye ve mouse olarak Logitech kullanıyorum klavyem G203 Prodigy mouse da G502 Hero, şu zamana kadar hiç sorun yaşamadım ikisinde de insanlar klavyede tuş basmıyor sorunu yaşıyor ben hiç yaşamadım 3 yıl olacak ve mouse hala sapasağlam. Teknoloji şans işi. Bende bozulmayan şeyler bir başkasında bozulabiliyor.

G502 proteus kullanıyorum. 7 sene oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı