Orta-üst seviye ekipman tavsiyesi

Nisannn

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar merhaba, yeni topladığım sistem için ekipman alacağım. Fare, klavye, kulaklık, hoparlör, kamera, mikrofon ve Joystick'e ihtiyacım var.
Fare (Bütçem ikinci elde 300-400TL): SteelSeries Rival 710, Razer Mamba Elite, Cooler Master MM710, Asus ROG Gladius II, Logitech G502 Hero
Klavye (Bütçem ikinci elde 500-600TL): Corsair K70 LUX RGB, Asus ROG Flare, Logitech G910 Spectrum, Razer Huntsman, SteelSeries Apex 750
Kulaklık (Bütçem ikinci elde 450-550TL): SteelSeries Siberia 800, Corsair Void Pro, Razer Kraken 7.1 V2, Cougar Phontum Pro
Hoparlör (Bütçem ikinci elde 300-350TL): Hiç anlamıyorum bunlardan, evde yalnız yaşadığım için ev sinema sistemi işlevi de görebilecek bir şey arıyorum.
Kamera: Almak istediğim şey bir DSLR ama bunları bilgisayara bağlayıp eş zamanlı ağ kamerası olarak kullanabiliyor muyuz?
Mikrofon (Bütçem ikinci elde 250-350TL): Blue Snowball, BM-800
Joystick (Bütçem ikinci elde 250TL) SteelSeries Nimbus, Xbox Elite Controller, Steam Controller
Arkadaşlar ben aklımdaki ürünleri yazdım, sizce hangisi daha iyi olur? Farklı bir öneriniz varsa yazabilirsiniz, aşmama değecek ise bütçemi aşabilir. Teşekkür ederim. 😘

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı