Kapalı Ortak Forza Horizon 4 (Ultimate Edition) Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Parası olmayıp da hesabında para olan arkadaşlar bana yazıp, istek atabilirler. Görüşebiliriz. Gift kabul ederim.

Reis ortak hesap olmada sıkıntı oluyor mu? Mesela ben arada bilgisayara format atıyorum problem olduğunda. Daha önce oyunu oynadım tekrar oynamak için kendi hesap bilgilerimde oynayabilir miyim?

Reis ortak hesap olmada sıkıntı oluyor mu? Mesela ben arada bilgisayara format atıyorum problem olduğunda. Daha önce oyunu oynadım tekrar oynamak için kendi hesap bilgilerimde oynayabilir miyim?
Evet. Oyuna girişte kendi Xbox hesabımızı giriyoruz, bu yüzden bir sorun olmuyor (Kendi saven gelmiş oluyor). Verdiğim hesap sadece oyunu indirmek için gerekli oluyor yani. Bir sorun yaşamazsın. Sorun yaşarsan yardımcı oluyorum, diğer arkadaşlara da olduğu gibi.

Eyvallah. Bug mı bilmem ama gayet mantıklı ve faydalı bir hareket oldu bizim için. Oynamayanlar faydalansın hem ucuz bir şekilde.

Dalgasına dedim hocam. Mantıklı ama nasıl oluyor anlamış değilim. Böyle birşeyin önüne niye geçmiyorlar ki?

Dalgasına dedim hocam. Mantıklı ama nasıl oluyor anlamış değilim. Böyle birşeyin önüne niye geçmiyorlar ki?

Ne bilsinler adamlar da. Biz de düşündük bir sorun olur mu falan diye ama sınıfça kullanıyorduk ilk başta. :D Sonuçta adam başka yerlerden girip oynamak isteyebilir veya başka bilgisayarı vardır diye oluyordur. Önüne geçilebilir mi pek sanmam.

Ne bilsinler adamlar da. Biz de düşündük bir sorun olur mu falan diye ama sınıfça kullanıyorduk ilk başta. :D Sonuçta adam başka yerlerden girip oynamak isteyebilir veya başka bilgisayarı vardır diye oluyordur. Önüne geçilebilir mi pek sanmam.
O kadar kişi aynı anda sorunsuz oynayabiliyor yani? Peki kaç kişiye sattınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı