Kapalı Ortak Forza Horizon 4 (Ultimate Edition) Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İçinde bulunduğumuz 2 sene içinde zor. (Yanlış anlaşılmasın durumuz var ama 11. sınıfım sınava hazırlanıyorum elimdeki bilgisayar şu anda bana üniversiteye gidene kadar yetsin yeter. Üniversiteye geçince alacaklar zaten. Söz verdiler.)🙂
Sizin adınıza sevindim. İyi bir yer kazanman dileği ile.

Dolu değil. Sıkıntısız oynayabiliyorsunuz. Herhangi bir sorunda yardımcı oluyorum.

Konunun başların Game Pass var demişsin. Game Pass için aylık ödeme yapmam gerekecek mi? Yoksa bu 10 lira sadece tek seferliğine mi?

Konunun başların Game Pass var demişsin. Game Pass için aylık ödeme yapmam gerekecek mi? Yoksa bu 10 lira sadece tek seferliğine mi?
Hayır. Hediyemizdir. Dilediğin gibi yararlanabilirsin. Hemen hemen her ay düzenli olarak alıyoruz. Sadece 10 TL ile her şeyden yararlanabiliyorsunuz.

Hayır. Hediyemizdir. Dilediğin gibi yararlanabilirsin. Hemen hemen her ay düzenli olarak alıyoruz. Sadece 10 TL ile her şeyden yararlanabiliyorsunuz.

Çok güzel bir sistem kurmuşsunuz. Önceki mesajlardan anladığım kadarıyla mağdur olan kimse yok. Ben seni Steam'den ekleyeyim. Konuşmaya yarın devam edelim. Şu an çok geç oldu benim için.

Merhaba, Tosla üzerinden bakiye gönderebilme şansım var mı? Olmadı EFT / Havale yapabiliriz uygunsanız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı