Kapalı Ortak Forza Horizon 4 (Ultimate Edition) Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
5TL'ye kadar esneyebilir demişsiniz o ne oluyor acaba?
Mesela 10 TL'lik olanı alacaksınız. Tam 10 TL'ye adam akıllı bir oyun bulamıyorum veya istediğim oyun olmuyor fakat 11 küsür TL'ye atıyorum 13 TL'ye falan olabiliyor istediğim ürün. Bu yüzden küsürat olabilir. O anlamda. Zaten gerçek para kadar etkisi olmadığı için bu maddeyi ekledim. Tavsiye edilen tutar maksimum 15 TL fakat mesela atıyorum 13.60 vardır sizde, ona göre bir ürün seçiyorum. Kısaca her türlü yardımcı oluyorum.

Mesela 10 TL'lik olanı alacaksınız. Tam 10 TL'ye adam akıllı bir oyun bulamıyorum veya istediğim oyun olmuyor fakat 11 küsür TL'ye atıyorum 13 TL'ye falan olabiliyor istediğim ürün. Bu yüzden küsürat olabilir. O anlamda. Zaten gerçek para kadar etkisi olmadığı için bu maddeyi ekledim. Tavsiye edilen tutar maksimum 15 TL fakat mesela atıyorum 13.60 vardır sizde, ona göre bir ürün seçiyorum. Kısaca her türlü yardımcı oluyorum.
Sınırsız erişim satıyor musunuz?

Alana kadar sorun çıkmadı yazdığıma saniyesinde baktı ama aldıktan sonra bir yazdığıma 15 dakika sonra geri dönüş alıyordum. Hesapta oyun indiremediğimi söyledim. 15 dakika sonra bağlanıp baktı kendi bakmasına rağmen geri ödeme alamadım. Oyunuda oynayamıyor, indiremiyorum.

Alana kadar sorun çıkmadı yazdığıma saniyesinde baktı ama aldıktan sonra bir yazdığıma 15 dakika sonra geri dönüş alıyordum.
Merhaba. Ben de kendimi geçindirmek için çalışıyorum. Hafta içi sabahtan akşama kadar çalışıyorum. Yine de olabildiğince yazıp bakıyorum. Normalde yapmamam gerekir.
Hesapta oyun indiremediğimi söyledim. 15 dakika sonra bağlanıp baktı kendi bakmasına rağmen geri ödeme alamadım. Oyunu da oynayamıyor, indiremiyorum.
Size format atmanızı önerdim eğer sorunu çözemez iseniz fakat format atamam çok verim var dediniz. Maalesef o kısım bizi ilgilendiren kısım değil. Store'unuz bozuk. Hesaba ait bir sorun olsa düşünmeden iadenizi yapardım. 10 TL'nin lafını yapacak değilim burada. Maddelerde açık açı yazılıyor. Okuyabilirsiniz. :) İyi günler.

1619081913821.png

1619081920026.png

Merhaba. Ben de kendimi geçindirmek için çalışıyorum. Hafta içi sabahtan akşama kadar çalışıyorum. Yine de olabildiğince yazıp bakıyorum. Normalde yapmamam gerekir.

Size format atmanızı önerdim eğer sorunu çözemez iseniz fakat format atamam çok verim var dediniz. Maalesef o kısım bizi ilgilendiren kısım değil. Store'unuz bozuk. Hesaba ait bir sorun olsa düşünmeden iadenizi yapardım. 10 TL'nin lafını yapacak değilim burada. Maddelerde açık açı yazılıyor. Okuyabilirsiniz. :) iyi günler.

Eki Görüntüle 986787
Eki Görüntüle 986789

Bilgisayarda düzgün çalışıyor oynanılıyorda. Dün Steam'den aldım indirdim çalışıyor. Siz oraya yazmamışsınız ki Store bug veya internet sıkıntısı beni ilgilendirmez. Giremediğim bir şeye neden iade yapmıyor ve buna rağmen 10TL lafını yapmam diyorsunuz anlamıyorum.

Bilgisayarda düzgün çalışıyor oynanılıyor da. Dün Steam'den aldım indirdim çalışıyor.
Dostum illa yazmam mı lazım her şeyi? Kısaca yok yazdım. Steam ve Microsoft Store'u mu kıyaslıyorsun cidden?
Siz oraya yazmamışsınız ki Store bug veya internet sıkıntısı beni ilgilendirmez.
Beni de.
Giremediğim bir şeye neden iade yapmıyor ve buna rağmen 10TL lafını yapmam diyorsunuz anlamıyorum.
Sorun bende olsa seve seve yaparım. :)

Format atarsan bir gün yazabilirsin, tekrar girer misiniz diye. Nokta. İyi forumlar.

Bilgisayarda düzgün çalışıyor oynanılıyorda. Dün Steam'den aldım indirdim çalışıyor. Siz oraya yazmamışsınız ki Store bug veya internet sıkıntısı beni ilgilendirmez. Giremediğim bir şeye neden iade yapmıyor ve buna rağmen 10TL lafını yapmam diyorsunuz anlamıyorum.
Adam sadece hesabını sana paylaşıyor. Açamamışsın, hata vermiş vs. bunlar satıcıyı ilgilendirmez. Buraya suçlar gibi yorum yapman zaten mantıksız. Oyun sana geldi mi? Geldi. Satıcının Microsoft Store üzerinde bir etkisi olamayacağına göre Microsoft desteğe başvurabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı