Kapalı Ortak Forza Horizon 4 (Ultimate Edition) Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MESs¹¹

Kilopat
Yer
Fransa

Bu yazıyı okumanız yeterlidir. Eski mesajları ve fiyatlandırmaları referans almayınız. Bu yazı güncel olandır! Tüm sorularınızın cevapları bu yazıda. Lütfen okuyun!

Fiyatı yüksek tutmak yerine 20 TL düşündüm. Online olarak oynayabiliyorsunuz! Hesap bana aittir!

Ucuz olması kafanızı karıştırmasın. Microsoft'ta kişi sınırı olmadığı için rahatça paylaşabiliyorum. Daha çok alıcı olması için de fiyatı düşük tuttum.

Normal aldığınız ile kullanış açısından hiçbir farkı yoktur. Hesap bana aittir. Ön yargılı olmanızı gerektirecek hiçbir durum yoktur.
  • Hesapta sadece Forza Horzion 4 Ultimate Edition vardır. (Fiyatı: 20 TL) (1 yıl erişim.)
    • 10 TL'ye 4 aylık erişim alabilirsiniz.

- Ödemeyi bunlarla kabul ediyorum; (Önceliğim nakittir fakat yoksa problem değil.)
  • Papara.
  • EFT/Havale.
  • Steam Cüzdan kodu.
  • Steam Gift. (+5 TL'ye kadar esneyebilir.)
- Bilgisayarınızın düzgün çalıştığından ve oyunu desteklediğinden emin olun. Hesap satışında iade yoktur!

1- Online Oynayabilir miyim?
  • Aldığınızda online ve offline rahatlıkla oynayabilirsiniz. Kendi Xbox hesabınız ile giriş yapıyorsunuz zaten. Çakışma gibi bir durum söz konusu değildir.

2- Ödeme yapılınca ne olacak?
  • Ödeme yapıldığı an Microsoft Store hesap maili ve şifresi TeamViever üzerinden girilmektedir. (Hesabın yayılmasını önlemek ve hesabın güvenliği için.) 365 gün kullanım hakkı sunuyorum. Üyeliğiniz süresince sorunlarınız ile ilgileniyor ve hızlıca çözüyorum. Herhangi bir sorun yaşadığınızda mutlaka bana ulaşabilirsiniz.

3- Eskiden oynadığım Save devam eder mi? Başkalarının arabası mı var?
  • Birden çok kişi olması herkes aynı hesabı oynuyor diye düşünmeyin, kendi kişisel profilinizi oluşturuyorsunuz ve oyun şahsi adınıza kayıtlı olmuş oluyor. Önceden oynadıysanız aynı maile giriş yaparak devam edebilirsiniz veya dilerseniz yeni hesap ile sıfırdan başlayabilirsiniz.

4- Hesap size mi ait yoksa Plati.ru'dan mı alınma?
  • Hesap bana aittir. Çalıntı vs. değildir. Oyunu kendim satın aldım. Herhangi bir sorunda rahatlıkla yardımcı oluyorum.
1609707251998.png

5- Steam arkadaşlarım ile oynayabilir miyim?
  • Evet oynayabilirsiniz. Oyun çapraz platform oynanışı destekliyor.

5- Şifre neden değişiyor? Değirse ne olacak?
  • Süresi biten üyelerden dolayısı şifre değişebilir. Yeni şifreyi mutlaka isteyin. Hızlıca giriyorum.

6- Ekran kartım vb. destelemiyormuş. İade yapabilir miyim?
  • Maalesef. İade bulunmuyor. Fakat isteyene şöyle bir şey yapabilirim. Kendi hakkınızı başka bir arkadaşınıza aktarabiliriz. Üyelik süresi boyunca arkadaşınız kullanır, oynar.

- Bunlar dışında aklınıza takılan sorular içinde buradan soru sorabilirsiniz.

- Alan arkadaşlar buraya da aldıklarını ve görüşlerini belirtirlerse çok sevinirim.

❌ Almayı düşünüyorsanız emin olana kadar eklemeyin lütfen. Alıcı değilseniz eklemeyin. İlerde belki alırım falan diyorsanız ileri zaman geldiğinde tekrar beni bu konudan bulup ekleyebilirsiniz. Arkadaş listem karışıyor. ❌

- Bana hızlıca ulaşabileceğiniz yerler; Sadece bir yerden istek atın. Online olunca yazıyorum zaten.
  • Steam: Steam Community :: MESs™ Arkadaş Kodum: 481886046
  • Discord: MESs¹¹#7479
  • Eğer bu 2 platformu da kullanmıyorsanız size ulaşabileceğim adresi buraya bırakın.
- Bilgisayarınızda yüklü olması gereken uygulamalar;

1616144717134.png

Aldığınızda tüm bu maddeleri okumuş, ileride değişebilecek güncellemeleri kabul etmiş olursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki aynı anda iki kişi oynarken sıkıntı olur mu Online'da?
Sıkıntı olmuyor. Onun da nedeni online Hotmail hesabınızla değil Xbox hesabınızla giriş yapıyor. Saveniz falan Xbox'a kaydediliyor. Yani kendinize ait hotmail ile Xbox hesabı oluşturup rahatlıkla oynuyorsunuz.

Sıkıntı olmuyor. Onunda nedeni online Hotmail hesabınızla değil Xbox hesabınızla giriş yapıyor. Saveniz falan Xbox'a kaydediliyor. Yani kendinize ait hotmail ile Xbox hesabı oluşturup rahatlıkla oynuyorsunuz.
Steam gift olarak ödeme alıyor musunuz?

Oyun gift ise 10tl ye alacağım oyun yok maalesef. Ama ona yakin fiyata düşen oyunlar oluyor indirim zamanı. O zaman görüşebiliriz isterseniz.

@FurkanKutlu Hocam eğer alıcı iseniz stick fight ile verebilirim.
Steam üzerinden ekledim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı