Ortak Steam hesabından oyun indirmek

MaxweL

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilmiyorum yardımcı olur musunuz? Diyelim ki ortak Steam hesabı açtık arkadaşla aynı oyunu ikimiz de indirebilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aile paylaşımı verirseniz oynayabilirsiniz fakar online girip diğer insanlarla oyamak istediğinizde bu size engel teşkil eder diye biliyorum. Ağ üzerinde sorun olmuyor sanırım.

Arkadaşlar bilmiyorum yardımcı olur musunuz? Diyelim ki ortak Steam hesabı açtık arkadaşla aynı oyunu ikimiz de indirebilir miyiz?

Singleplayer yani tek kişilik oyunları farklı bilgisayarlardan oynayabilirsiniz ama multiplayer yani çoklu oyuncu oyunları aynı anda oynayamazsınız.

GTA 5 almayı planlıyoruz. Şimdi Aile paylaşım yaparsam arkadaşım da sıfırdan mı başlayacak yoksa benim oynadığım yerlerden mi başlayacak ? Aile paylaşım yerine benim hesabımdan oyunu indirsek sonra onun bilgisayarından benim hesabıma bağlanıp oyunu indirebilirmiyiz ? (single oynamak için)

Aile paylaşımı verirseniz oynayabilirsiniz fakar online girip diğer insanlarla oyamak istediğinizde bu size engel teşkil eder diye biliyorum. Ağ üzerinde sorun olmuyor sanırım.
Size bir soru sormak istiyorum. Benim steam hesabımda GTA V var. Mesela benim evime bir arkadaşım geldi diyelim. Onun bilgisayarınada GTA V indirdikden sonra benim steam hesabımdan oynayabilir miyiz ? Onun GTA V'i yok online bir şekilde ikimizde oynamak istiyoruz. Evimde aynı wiressles bağlantısını kullanacağız.

Size bir soru sormak istiyorum. Benim steam hesabımda GTA V var. Mesela benim evime bir arkadaşım geldi diyelim. Onun bilgisayarınada GTA V indirdikden sonra benim steam hesabımdan oynayabilir miyiz ? Onun GTA V'i yok online bir şekilde ikimizde oynamak istiyoruz. Evimde aynı wiressles bağlantısını kullanacağız.
Senin oyunundan onlineye faydalanamıyormuş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı