Steam Rastgele Steam hesabından oyun indirmek zararlı mı?

Onur6476

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Discord'da tanımadıgım birinden bir mesaj isteği aldım, mesaj isteğinde bana 2 tane Steam hesabı verdi. Steam hesaplarında da gerçekten pahalı ve iyi oyunlar vardı, ben bu Steam hesabından bir şey yüklesem bilgisayarıma bir şey olur mu veya herhangi bir erişimi olur mu?

Arkadaşlar merhaba Discord'da tanımadıgım birinden bir mesaj isteği aldım, mesaj isteğinde bana 2 tane Steam hesabı verdi. Steam hesaplarında da gerçekten pahalı ve iyi oyunlar vardı, ben bu Steam hesabından bir şey yüklesem bilgisayarıma bir şey olur mu veya herhangi bir erişimi olur mu?

Tanımadığınız biriyse fazla güvenmeyin bence kim tanımadığı birine beleş Steam hesabı verirki?

İstemiyorsanız birini bana verebilirsiniz. Konuya gelecek olursak pek de bir şey olacağını snamıyorum oyunların yorumlarına bak falan bilinen oyunlarsa sıkıntı olmaz ama kayıtları sil.

Geri
Yukarı