Ortalama 10-15 günlük yavru kedi biberonu emmiyor

Önceden annesinden süt emiyordu ama annesi bugün gitti bir daha da gelmedi. Birkaç defa annesini gördüm yakalamaya çalıştım kaçtı. Normalde kaçmazdı ama şimdi kaçmaya başladı yavru da cırıl cırıl 1 saattir ağlıyordu, dayanamayıp içeri aldık biberon süt tozu aldık iyice kullanım şartlarına göre ılık bir şekilde pozisyonu düzgün tutacak şekilde içirmeye çalıştık fakat nafile. Hiçbir şekilde içmiyor. Ne yapmam lazım? Bugün veterinere falanda gidemem bu yavrucağıza çok bağlandım ölmesini istemiyorum çişini yaptırabiliyorum ama hiç kakasını yaptıramadım. Hiç bilginiz ya da ne yapmam gerektiğini biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz zaman verin. Şokta sanırım.

Nasıl şokta olabilir annesiyle bugün bizde kaldılar gene sıcaktı ama annesi bu sabah kaçmış hiç gelmedi tamam birkaç defa duydum annesi birkaç gün gelmeyip sonra geliyor diye ama bu kedi zaten her kapıyı açtığımızda kaçmaya çalışıyor yavruyuda hiç ellemiyorduk yavru meme emmek istediğinde annesi hareket etmiyordu poposunu dönüyordu.

Nasıl şokta olabilir annesiyle bugün bizde kaldılar gene sıcaktı ama annesi bu sabah kaçmış hiç gelmedi tamam birkaç defa duydum annesi birkaç gün gelmeyip sonra geliyor diye ama bu kedi zaten her kapıyı açtığımızda kaçmaya çalışıyor yavruyuda hiç ellemiyorduk yavru meme emmek istediğinde annesi hareket etmiyordu poposunu dönüyordu.
Siz bulmadan önce annesi dövmüş olabilir mi?

Siz bulmadan önce annesi dövmüş olabilir mi?

Kardeşleri büyük ihtimalle ölmüş çünkü anne kedinin peşinde 3 4 tane erkek kedi dolaşıyor olduğumuz apartmanda doğum yaptı bizim kapıya bırakmış önceden besliyorduk anne kediyi apartmanda ona yuva kurmuştuk ama annesi belki biraz strestli olabilir çünkü bize geldiğinde bayağı morali bozulmuş bir şekilde kapıyı izliyordu yani zaten dışarı çıkmak istiyordu anlamadım.

Kardeşleri büyük ihtimalle ölmüş çünkü anne kedinin peşinde 3 4 tane erkek kedi dolaşıyor olduğumuz apartmanda doğum yaptı bizim kapıya bırakmış önceden besliyorduk anne kediyi apartmanda ona yuva kurmuştuk ama annesi belki biraz strestli olabilir çünkü bize geldiğinde bayağı morali bozulmuş bir şekilde kapıyı izliyordu yani zaten dışarı çıkmak istiyordu anlamadım.
Neden kısırlaştırmak için belediye ekiplerine başvurmadınız.

Geri
Yukarı