Çözüldü Ortalama 73 iken matematik dersinden kalınca belge alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

'Ghost'

Hectopat
Genel ortalamam 73.
Edebiyat ortalamam 79.
Matematik ortalamam 45 sadece matematik dersinden kalıyorum ve belge alıp alamayacağımi merak ediyorum.
İnternetten araştırdım fakat birçok farklı yazı yer alıyor teşekkür belgesi alabiliyor muyum?

Çözüm
Yıl sonuna göre 50 altında notun varsa takdir teşekkür alamazsın ancak onur belgesi alabilirsin. Onur belgesi için sınıf öğretmeninin idareye isim vermesi gerek.
Yıl sonuna göre 50 altında notun varsa takdir teşekkür alamazsın ancak onur belgesi alabilirsin. Onur belgesi için sınıf öğretmeninin idareye isim vermesi gerek.

Tabii belirli şartları karşılıyor ise verilir örnek öğrenci, disipline gidip gitmemesine göre vb.

Ve genel ortalamaya göre 70, 00-84, 99 arasındakileri teşekkür belgesi, 85,00 ve daha yukarı olanları takdir belgesi verilir.

Umarım yine yanlış bilgi cezası almam.

Son düzenleme:
Umarım yine yanlış bilgi cezası almam.
Almazsınız, bilgi doğru.

Peki sorumluluğa kalma gibi bir durum var mı?
Yıl sonu ortalamanız 50 ve üzeri olduğu için hayır.

Yardımcı olabildiysem de bu yorumumu çözüm olarak işaretlemen çok memnun eder :)

Yeni konular

Geri
Yukarı