Ortalama bir araba ne kadar?

Standart bir üniversite öğrencisinin şu an içinde bulunduğumuz epistemolojik ekonomi stratejisi içinde bir otomobil alması büyük bir rüyadır. Yapabileceğin en uygun şey, belediye otobüsleriyle gitmen veya tabana kuvvet yol almandır. O araba devri bitti artık.

30 yaşında araba bakarsan 200-250 bin TL'ye bulursun. Ha dersen ki ben dede miyim ne yapacağım çağ dışı kalmış hurda arabaları, yeni bir şey olsun, 600-700 bin TL civarına 2-3 yaşında araba bulabilirsin.

30 yaşında araba bakarsan 200-250 bin TL'ye bulursun. Ha dersen ki bende de miyim ne yapacağım çağ dışı kalmış hurda arabaları, yeni bir şey olsun, 600-700 bin TL civarına 2-3 yaşında araba bulabilirsin.

Onunla kaza yapsan sağ çıkman imkansız.

30 yaşında araba bakarsan 200-250 bin TL'ye bulursun. Ha dersen ki bende de miyim ne yapacağım çağ dışı kalmış hurda arabaları, yeni bir şey olsun, 600-700 bin TL civarına 2-3 yaşında araba bulabilirsin.

Parçalarını yerden toplarlar.

Onunla kaza yapsan sağ çıkman imkansız.

Parçalarını yerden toplarlar.
Evet, olabilecek en ucuz araba fiyatlarını yazdım. Bir yerden kısılıyor sonuçta. Yine de şehir içinde 150 km hız ile bir yerlere çarpmayacağını düşündüğüm için çok da sağlam araba alınmasına gerek olduğunu düşünmüyorum.

B segment herhangi bir araba. Örneğin Seat İbiza 2013 model ve üstü. Göze hoş gelmesi ve uygun fiyat için güncel kasadan bir öncesi uygundur tüm marka ve modeller için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, olabilecek en ucuz araba fiyatlarını yazdım. Bir yerden kısılıyor sonuçta. Yine de şehir içinde 150 km hız ile bir yerlere çarpmayacağını düşündüğüm için çok da sağlam araba alınmasına gerek olduğunu düşünmüyorum.

Hocam bunun için hızlı olmasına gerek yok. Bir anlık dalgınlık ve şarampoldesin.

Merhaba, uzun süredir merak ettiğim bir konuydu ve internette net bir bilgi bulamadım. Güvenli, konforlu ve dış görünüş olarak göze hoş gelen ortalama bir Türk gencinin üniversite için alabileceği arabalar hangi fiyat bandında? Arabalar hakkında hiçbir fikrim yok geleceğe dönük planlar yapacağımdan dolayı bilgi almak istiyorum.

400-800 bin TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı