Ortalama bir Xbox One fiyatı ne kadar?

Anladım ustam çok sağ ol yani diyosunki biraz para ekle Xbox One al Series S için imkanım yok Dying Light 2 oynatıyormuş Xbox One kasmadan beni çok cezb etti.

Tam benim kafadansın :D Dying Light 2 çok harika bir oyun. Demem o ki bence Xbox One al çünkü bilgisayarda sadece donanımının iyi optimize edebildiği oyunları oynayabilirken Xbox oneda Xbox onea çıkan tüm oyunları oynayabiliyorsun ayrıca konsol satmak çok daha kolay yani 2-3 k civarı birikim yapınca cihazı satıp Series S veya PS4'e geçmek çok daha kolay olacaktır.

Tam benim kafadansın :D Dying Light 2 çok harika bir oyun. Demem o ki bence Xbox One al çünkü bilgisayarda sadece donanımının iyi optimize edebildiği oyunları oynayabilirken Xbox oneda Xbox onea çıkan tüm oyunları oynayabiliyorsun ayrıca konsol satmak çok daha kolay yani 2-3 k civarı birikim yapınca cihazı satıp Series S veya PS4'e geçmek çok daha kolay olacaktır.

Hocam Xbox Onedan oynadıgım için dedim zaten bir arkadaşımda vardı canım çekiyordu satıp para ekleyip alayım en iyisi Resident Evil Village RDR2 falan oynatır mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı