Ortalamanız kaç?

Ah, hiç çalışmıyorum demezler mi bir de. Çalışmayan adam nasıl yapsın onu?
Hocam gelin bir günümü izleyin. Beni bir kere eve döndükten sonra kitap alıp da şu konuya bakayım diye görürseniz forumu bir daha kullanmam. Okul dışında elime kitap alıyorsan ne olayım. Yalan borcum da yok kimseye yani.
Dersi derste öğrenmek yetiyor bana. Allah vergisi ne yapayım geri mi vereyim 🙂

Hocam gelin bir günümü izleyin. Beni bir kere eve döndükten sonra kitap alıp da şu konuya bakayım diye görürseniz forumu bir daha kullanmam. Okul dışında elime kitap alıyorsan ne olayım. Yalan borcum da yok kimseye yani.
Dersi derste öğrenmek yetiyor bana. Allah vergisi ne yapayım geri mi vereyim 🙂
Fen lisesi öğrencisisin, senin ''Ben çalışmıyorum'' dediğin büyük ihtimalle ortalama bir öğrencinin 10 katı çalışma felandır. Bu ülkede LYS 1.'si hiç çalışmıyorum dedi, alışığız zaten.

Hepsi açıklanmadı ama şu an 61,3143. 40 yılın başı bir hoca sözlüleri 100 giriyor ama zaten o dersten yüksek aldığım için çok etki etmiyor.

1642362586215.png

emote.png

Son düzenleme:
Fen lisesi öğrencisisin, senin ''Ben çalışmıyorum'' dediğin büyük ihtimalle ortalama bir öğrencinin 10 katı çalışma felandır. Bu ülkede LYS 1.'si hiç çalışmıyorum dedi, alışığız zaten.
Hocam vallahi diyorum imanlı biri olarak. Elime okul dışında kitap geçmiyor. Gerçekten. Zamanım da olmuyor zaten okulumun robotik takımındayım akşam 9 a kadar okuldayız. Normal bir öğrenci kadarını geçtim gerçekten hiç çalışmıyorum.
Gerçekten çalışmadan yüksek alabiliyorum. Söylemeyi içtenlikle söylüyorum hiç sevmememe rağmen siz ne desem inanmayacaksınız, o yüzden belirteyim. Küçükken üstün zekalı tanısı koyulmuştu. Allah vergisi.
Konuşma fazla uzadı. Amacım yemin ederim ki kimseye üstünlük taslamak veya hava atmak değil. Bu mesajı şuan silip göndermemek istiyorum ama size de son bir cevap vermek istiyorum.
Eğer biraz sinirli geldiyse özür dilerim. Kavga etmeyi hiç sevmem. Siz de haklısınız yüksek alıp da çalışmıyorum deyince sinir bozucu olmalı. ✌️barış.
Bu arada bana da sürekli günde 300 soru çözüyorum diyenler çok sinir bozucu geliyor. Çalışıyorsan kendine çalışıyorsun. Etrafındakilerin bunu bilmesine gerek yok.
İyi sosyaller, değerli hocam.

78 bu dönem istediğim gibi gitmedi dersler zor geldi. Neyse ailem anlayışla karşıladı, ikinci dönem çok çalışıp, güzel not getirip bilgisayar almaya ikna etmeliyim.

Geri
Yukarı