Ortalıkta Witcher Gibi Dolaşmak

Ben gibi Witcher bilmeyenler için tanımını yapar mısınız?

Witcher'ların duyguları yok onun benzetmesini yaptım :)
Size zarar getirmediği sürece bence kötü bir durum değil. Soğukkanlı olmanız; baskı altındayken daha doğru kararlar verme, anlık bir olayda şoktan çabuk çıkıp zamanında tepki verme, olaylardan kolayca etkilenmediğiniz için güçlü bir sağduyu gibi pek çok avantajla geliyor. Bunlar hayat kurtaran özellikler. Üstüne araba geldiğini görüp de şokun etkisinden sıyrılamayıp ölen pek çok insan var, siz bunlardan biri olamazsınız mesela.

Eğer bu durumdan cidden memnun değilseniz, açıkçası ne yapabileceğiniz hakkında fikrim yok. Bir psikologla görüşmeyi deneyebilirsiniz belki fakat onun da yardımının yönlendirmeden ileri gideceğini sanmıyorum. Her şey sizde bitiyor kısacası.
Yardımın ve görüşün için teşekkür ederim.

Ya sallama ergen seni, bi' patlama olsa da görsem seni.
:d? Burada sallayıp elime bir şey geçmiyor yardım almaya geldim yardımımı aldım gidiyorum havalı değilim yani 🤣
Ya sallama ergen seni, bi' patlama olsa da görsem seni.

+ Olarak tabii ki hiçbir şey olmamış gibi yaparım demiyorum zaten ki bu imkansız sadece olayların etkisinden çok hızlı çıkıyorum dedim. Seni bu kadar geren nedir anlamış değilim?

Biri gelip beni yolda kaçırsa bağırmam mesela artık çok garip.
Yani arkadaşlarımın korktuğu şeylerden korkamıyorum, endişelenemiyorum, gülemiyorum.
Örneğin bir patlama olsa bağırarak bir yerlere saklanmam bende o bağırma duygusu yok olmuş durumda.
Aynı ben. Ama ben bu durumdan mutluyum.

Geri
Yukarı