Ortamı en iyi GTA oyunu sizce hangisi?

Ortamı hikayesi en iyi Gta oyunu sizce hangisi?

• GTA San Andreas

Oy: 36 27,7%
  • GTA 4

Oy: 30 23,1%
  • GTA 5

Oy: 36 27,7%
  • GTA Episodes From Liberty City

Oy: 0 0,0%
  • GTA Vice City Stories

• GTA Vice City

Oy: 24 18,5%
  • GTA 3

Oy: 2 1,5%
  • GTA 2

• GTA London

• GTA Liberty City Stories

Oy: 2 1,5%

• Oy verenlerin toplamı
    130
GTA 5 en iyi açık dünya, en iyi görev çeşitliliği ve en iyi oynanışa sahip.
Görev çeşitliliği açısından en iyi oyun IV. Bazı görevlerde aksiyonun içine dalmak yerine bir yüksekliğe çıkıp tüm görevi keskin nişancı tüfeği ile bitirebiliyorsunuz. Aynı şekilde oyundaki öldürme görevlerinde birden fazla seçim yapabiliyorsunuz.

Tabii ki GTA 3. neden diyeceksiniz sene 2009-2010 tabii o zaman evde tüplü monitör, eski A4 tech klavye yanında, toplu mouse her seferinde oyuna tekrardan başlayıp 1 saat oyndıktan sonra tekrar girişte yine yine başlama güzel zamanlardı.
Tabi Vice City kurtlar vadisi ayrı bir güzeldi :D.
Bu arada açık ara en iyi hikaye ve fiziğe sahip oyun ise GTA 4'tür üzerinede tanımam.

GTA: V'den yana oyumu kullandım. Günümüz oyunu olduğu için haliyle modlamasıyla, grafikleriyle, animasyonları en önemlisi mekanikleriyle tercih ettim. Sıkılmadan tek başınıza saatlerce oynayabiliyorum. 2. sırada GTA San Andreas var ama :)

Katılıyorum aynen ama berbat kelimesi biraz fazla kaçmış olabilir.
Berbat demek az bile GTA V'ın oynanışına. GTA IV oynayanların çoğu arabalar buzda sürüyor gibi diyecektir ama GTA V'de ise arabayı drift atmadan süremiyorsunuz gibi bir şey. Savaş mekanikleri, fizikler ve hikaye bakımından zaten GTA IV'a göre downgrade idi GTA V.

Yeni konular

Geri
Yukarı