Ortamı en iyi GTA oyunu sizce hangisi?

Ortamı hikayesi en iyi Gta oyunu sizce hangisi?

• GTA San Andreas

Oy: 36 27,7%
  • GTA 4

Oy: 30 23,1%
  • GTA 5

Oy: 36 27,7%
  • GTA Episodes From Liberty City

Oy: 0 0,0%
  • GTA Vice City Stories

• GTA Vice City

Oy: 24 18,5%
  • GTA 3

Oy: 2 1,5%
  • GTA 2

• GTA London

• GTA Liberty City Stories

Oy: 2 1,5%

• Oy verenlerin toplamı
    130
Açık dünyasının kısırlığı ve PC’deki performans sorunları olmasa burada GTA IV övmeyeni döverlerdi. Oynadığım en iyi GTA hikayesi olmasının yanında oynadığım en iyi hikayeli oyunlardandı. IV’teki ağır depresif ve eleştirel hikayeden sonra V’in hikayesi bomboş Hollywood aksiyonu gibi geliyor.

Ekleme: GTA V’te hikaye olarak kötü bir oyun değil, oyundaki hiçbir şeyin altı boş değil. Detaylarla dolu bir oyun o da. Ama hikayeden bahsedecek olursak serinin zirvesi IV’tür.

@Akif Fanboyluk yapmıyoruz. Arabaların sürüşünü ben çok beğeniyorum GTA IV'da. Hatta o kadar alışmışım ki, GTA V oynayınca araba süremedim. O kadar leş bir araba fiziği sürüşü görmedim ben. Allah korusun bir daha asla sürmem mümkünse.

Hikaye olarak GTA IV'ın yanından bile geçemez GTA V. Sürekli aynı ve sıkıcı görevler. Absürt hikaye. Oyun dendiği gibi gerçekten soygun simülasyonu.

Ben de sizi seviyorum. Siz hariç bu söylediklerim. :D.

GTA IV MP modunu çok oynadım. Ama o leş araç fizikleri sağ olsun oyunda banshee dışında araba süremiyordum ki. Oyunun GTA V'ten daha gerçekçi olması daha iyi bir oyun olduğu anlamını taşımıyor. Şunun ben de farkındayım ki GTA IV fizikler konusunda daha başarılı. Mesela GTA IV'te gölgeler aşırı gerçekçi. Aşırı yani adamlar o yıllarda gölgeler için mühendislik koymuş ortaya. GTA V'te ise daha sıradan şekilde işliyor. Ancak GTA IV'e bakınca hala GTA V'ten daha kötü optimizasyona sahip. GTA V'i kaldıran PC GTA IV'ü nasıl oynatamaz ya? :D siz yalnızca kendinizden örnek veriyorsunuz. GTA V'i tekrar tekrar oynayan yüz binlerce insan vardır belki de. Geçen gamepad alınca yeğenim oynasın diye GTA V'i açmıştım, şu an tekrar oynuyorum oyunu. Aklıma geldi gireyim biraz. Soygun Simulator deseniz de oyunun çok çetrefilli bir hikayesi ve olay örgüsü var.

GTA 5'e soygun Simulator'ü diyen adamlara boşuna konuşuyorsun hocam. GTA4'ü sevmelerinin tek sebebi ama gerçekçi.

@Akif Fanboyluk yapmıyoruz. Arabaların sürüşünü ben çok beğeniyorum GTA IV'da. Hatta o kadar alışmışım ki, GTA V oynayınca araba süremedim. O kadar leş bir araba fiziği sürüşü görmedim ben. Allah korusun bir daha asla sürmem mümkünse.

Hikaye olarak GTA IV'ın yanından bile geçemez GTA V. Sürekli aynı ve sıkıcı görevler. Absürt hikaye. Oyun dendiği gibi gerçekten soygun simülasyonu.

Fanboy demiyordum ki ben. Ancak bu söylediğinizle doğrudan Fanboy diyebilirim. Şaka falan olmalı bu söyledikleriniz. GTA V'te araba süremeyen eline Gamepad/Klavye almasın ne diyebilirim ki? :D Görevler konusunda nasıl aynı diyebiliyorsunuz hayret ediyorum. Tayyare ile uçağın arkasından dalıp herkesi öldürdükten sonra uçağı patlatıp aşağı atlamaktan yıllar önce bir olayın olduğu kar içindeki bir şehre gitmeye kadar çeşitlilik sunuyor oyun. GTA IV dümdüz bir aksiyon oyunu. Aynı şehirde geçen, soluk renk paletli, eğlencesiz bir oyun. GTA diyorsak her özelliğiyle öne çıkmalı. Yalnızca hikayesiyle değil. GTA = Eğlence. Hatta Dost Kayaoğlu'nun dediği gibi GTA = Beyinsiz eğlence.

Neden bu kadar çok GTA San Andreas'ı seviyorsunuz? Nostalji çok tehlikeli bir silah. Özzellikle konu çoculuğunuz olduğunuzda. Objektiflikten uzaklaşıp kör şekilde övüyoruz. Bunu ben de yapıyordum.
Ama biraz hatalarını göz önünde bulundurduğunuz zaman çok iyi olmadığını görüyoruz.

Neden bu kadar çok GTA San Andreas'ı seviyorsunuz? Nostalji çok tehlikeli bir silah. Özzellikle konu çoculuğunuz olduğunuzda. Objektiflikten uzaklaşıp kör şekilde övüyoruz. Bunu ben de yapıyordum.
Ama biraz hatalarını göz önünde bulundurduğunuz zaman çok iyi olmadığını görüyoruz.
Hatalarını saysak bitmez, GTA: SA Rockstar’ın en acelece yaptığı GTA oyunu bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı