Ortaöğretim kurumları nakil işlemleri dönem geçiş çalışmaları nedeniyle kapatılmıştır hatası nedir?

ArdaYgt54

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600
AMD 4650G PRO
Arkadaşlar biliyorsunuz ki bugün LGS sınavı açıklandı ve yeni 9'a geçenler için nakil tercihleri başladı ancak benim gibi 10.sınıf ya da 11. ve 12.sınıf kişilerin nakiller daha başlamadı oysaki geçen cumartesi günü sınıf atlatma işlemleri bitti şu anda e-Devlet'e nakil için girdiğimde fotoğraftaki hatayı alıyorum ne zaman açılacak nakiller bir bilgi olan var mı?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    4,4 KB · Görüntüleme: 135
Nakiller kapandı, okulların açılmasına yakın zaman kala açılacak. Sebebi ise şu an LGS kaydını yapacaklar öncelikte. Sonra biliyorsunuz onlarında boş kontenjanlar için ek tercih hakları var. Bu işlemler bitmedin sizin geçişler açılmayacak.

Nakiller kapandı, okulların açılmasına yakın zaman kala açılacak. Sebebi ise şu an LGS kaydını yapacaklar öncelikte. Sonra biliyorsunuz onlarında boş kontenjanlar için ek tercih hakları var. Bu işlemler bitmedin sizin geçişler açılmayacak.

Merhaba, geçen seneki konularda gezerken bir konuya rastladım geçen sene 26 Temmuz'da ara sınıflar için nakiller başlamış onlarda aynı hatayı alıyormuş benim gibi ve LGS tercihlerinin açıklanmasından bir gün sonrasında nakiller başlamış aynı durum olma ihtimali var mıdır?

Merhaba, geçen seneki konularda gezerken bir konuya rastladım geçen sene 26 Temmuz'da ara sınıflar için nakiller başlamış onlarda aynı hatayı alıyormuş benim gibi ve LGS tercihlerinin açıklanmasından bir gün sonrasında nakiller başlamış aynı durum olma ihtimali var mıdır?
Hocam durum nedir? Nakil alabildiniz mi=

Yeni konular

Geri
Yukarı