"Ortaöğretim kurumları yönetmeliği 37. maddesine (1-C, 2-b) göre nakil başvurusu yapılamaz" nedir?

Kendi dalında nakil gidebiliyorsun, ne alan değişikliği ne de dal değiştirebiliyosun.

Seçtiğin alanda okumak zorundasın, bana böyle bilgi verilmedi, 11'de nasıl olur bilmiyorum.

Peki ben Anadolu'dan mesleğe geçeceğim eski okuluma ama madde 37. 1-ç-3, 2-b-3 çıkıyor neden acaba?

Kendi dalında nakil gidebiliyorsun, ne alan değişikliği ne de dal değiştirebiliyosun.

Bende Anadoludan mesleğe geçiş yapmak istiyorum eski okuluma ama madde 37.1-ç-3,2-b-3 çıkıyor neden acaba

Seçtiğin alanda okumak zorundasın, bana böyle bilgi verilmedi, 11'de nasıl olur bilmiyom.
Peki ben Anadolu'dan mesleğe gecicem eski okuluma ama madde 37. 1-ç-3,2-b-3 çıkıyor neden acaba

Peki ben Anadolu'dan mesleğe geçeceğim eski okuluma ama madde 37. 1-ç-3, 2-b-3 çıkıyor neden acaba?

Hocam konunun üstünden çok geçti eğer 11 sınıfsan geçiş kapanıyor o yüzden der veya 10.sınıfın 2.döneminde de geçişler kapanıyor.

Geri
Yukarı