Ortaokul devamsızlık hakkı kaç gün?

RiotClient.dll

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 5 gün özürsüz 13 gün özürlü devamsızlığım var. Bunların toplamı 20'yi geçerse sınıftamı kalıyorum? Yani özürsüz devamsızlık ile özürlü devamsızlık hakkı kaç ortaokul da?

Merhaba arkadaşlar 5 gün özürsüz 13 gün özürlü devamsızlığım var. Bunların toplamı 20'yi geçerse sınıftamı kalıyorum? Yani özürsüz devamsızlık ile özürlü devamsızlık hakkı kaç ortaokul da?
Ortaokulda günümüzde sınıfta kalma yok. Ama belge sınırı vardı. 20 gündü galiba. 20 gün devamsızlığın olursa özürsüz belge alamıyordun diye hatırlıyorum.

Sınırsız kendimden biliyorum :D 5-6-7-8 sınıfları gitmeden geçtim sadece sınavlara gittim sınavlara girmezseniz kalıyorsunuz.

@RiotClient.dll, benim hatam. Düzgün bir şekilde belirtmemişim. Özürsüz 5 günü geçmemeli. 5 gün olmasında problem yok, geçmemeli.
Geçti :D alamıyor muyum belge?
Öyle çok belalı değilsen ortaokulda sınıfta bırakmazlar
Çoğu hoca sever beni.
@RiotClient.dll, benim hatam. Düzgün bir şekilde belirtmemişim. Özürsüz 5 günü geçmemeli. 5 gün olmasında problem yok, geçmemeli.
Alamaz mıyım böyle?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    31,8 KB · Görüntüleme: 665

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı