Ortaokul temeli olmayan birisi ne yapmalı?

Şu an kaçıncı sınıftasınız? Seviyeniz nasıl?

Lise bitti şu an YKS çalışıyorum ama dediğim gibi şıkları sallayarak bitirdim liseyi. Şu an TYT fen başladım ve temel mat kitabı bitirip TYT matematiğe başladım. Dostum önemli olan üniversite, lise açıktan veya düz bir şekilde biter önemli olan üniversite sınavındaki başarın.

Lise bitti şu an YKS çalışıyorum ama dediğim gibi liseyi sallayarak bitirdim şıkları. Şu an TYT fen başladım ve temel mat kitabı bitirip TYT matematiğe başladım. Dostum önemli olan üniversite, lise açıktan veya düz bir şekilde biter önemli olan üniversite sınavındaki başarın.
Ortaokul temelin var mıydı? Tamamen salladın yani hiç çalışmadın anladığım kadarıyla. YKS'ye kadar nasıl yetiştireceksin konuları?

Ortaokul temelin var mıydı? Tamamen salladın yani hiç çalışmadın anladığım kadarıyla. YKS'ye kadar nasıl yetiştireceksin konuları?

Ortaokulda vs. derslere hiç çalışmadım tamamen tüm derslerde sıfırdım hocam okulu hiç sevmezdim. Pişmanım ama hala şansım var yaşım 21. 2023'e hazırlanıyorum ben düzgünce çalışırsam yetişir. Sevdiğim meslekler sayısalda olduğu için korkmadan sayısal seçtim derslere çalışıyorum: Sana da tavsiyem hayallerinin peşinden git yapamam deme. Sevdiğin bölüm varsa şimdi başla çalışmaya.

Geri
Yukarı